|
|
امروز: سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۴
کد خبر: ۳۶۵۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۷
این خانم در قالب مدلینگ و با الگوگیری از سایت‌ها و مجلات خارجی با تشکیل یک باند ۱۵ نفره دارای تخصص متفاوت اعم از فیلمبردار، عکاس، تدوین گر، طراح لباس، مزون و… در تولید محتوا‌های تصویری حاوی مضامین غیراخلاقی مجرمانه فعالیت داشته و به صورت گسترده از طریق چندین صفحه اینستاگرامی، اقدام به انتشار آن‌ها می‌کرد.

فارس: رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: اعضای یک باند تولید کننده محتوا‌های تصویری اینترنتی مبتذل و مروج بی حجابی در یکی از شهرستان‌های استان بوشهر دستگیر شدند.

سرهنگ مهدی قاسمی رئیس پلیس فتا استان بوشهر اظهار داشت: سر شاخه و مدیر این باند مجرمانه، خانمی اهل یکی از شهرستان‌های استان بوده که با سه سالن مد و زیبایی در استان همکاری داشته است.

وی اضافه کرد: این خانم در قالب مدلینگ و با الگوگیری از سایت‌ها و مجلات خارجی با تشکیل یک باند ۱۵ نفره دارای تخصص متفاوت اعم از فیلمبردار، عکاس، تدوین گر، طراح لباس، مزون و… در تولید محتوا‌های تصویری حاوی مضامین غیراخلاقی مجرمانه فعالیت داشته و به صورت گسترده از طریق چندین صفحه اینستاگرامی، اقدام به انتشار آن‌ها می‌کرد.

قاسمی گفت: همه اعضای این باند با هماهنگی قضائی، دستگیر یا احضار و پس از انجام تحقیقات و اعتراف آنان به جرایم ارتکابی، محتوا‌های مجرمانه از صفحات اینترنتی در اختیار آنان حذف شد.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر افزود: برای احترام به قانون و همچنین پاسخ به مطالبات و نگرانی‌های مردم و خانواده‌ها از وجود موارد غیراخلاقی در فضای مجازی که زمینه ساز آسیب پذیری فرزندان گرانقدر آن‌ها است، شناسایی تارنما‌های دارای محتوای مجرمانه، حذف آن‌ها و مقابله با مجرمین سایبری در اولویت مأموریت‌های همکارانم در پلیس فتای استان با همکاری سایر پلیس‌های تخصصی قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید