|
|
امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۹
کد خبر: ۳۵۷۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۷
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار لئونید اسلوتسکی رییس کمیته روابط بین الملل دومای روسیه با او، تسریع بر اجرای توافقات صورت گرفته از جمله در زمینه های ترانزیت، سرمایه گذاری و انرژی و تسهیل فعالیت‌های بازرگانان دو کشور را مورد تاکید قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان بر لزوم تسریع در اجرای توافقات صورت گرفته میان ایران و روسیه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار لئونید اسلوتسکی رییس کمیته روابط بین الملل دومای روسیه با او، تسریع بر اجرای توافقات صورت گرفته از جمله در زمینه های ترانزیت، سرمایه گذاری و انرژی و تسهیل فعالیت‌های بازرگانان دو کشور را مورد تاکید قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف اعم از مناسبات دوجانبه، و همکاری در مجامع منطقه ای و بین المللی را سازنده توصیف کرد.

لئونید اسلوتسکی رییس کمیته روابط بین الملل دومای روسیه که بمنظور هماهنگی های سفر رییس دومای روسیه به تهران و برگزاری نشست کمیسیون عالی همکاری های پارلمانی دو کشور به تهران سفر کرده است نیز در این دیدار با ارزیابی مثبت از روند  رو به رشد روابط دو کشور بویژه در حوزه اقتصادی، بر عزم کشورش برای توسعه مناسبات همه جانبه با ایران تاکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید