|
|
امروز: شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۳
کد خبر: ۳۷۶۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳


خبرآنلاین: محمد مهاجری، فعال اصولگرا با انتقاد از ادعای نماینده عضو جبهه پایداری درباره عباس عراقچی، نوشت: آقای نبویان که ملبس به لباس روحانیت است بدلیل کینه‌ای که از برجام و تیم مذاکره هسته‌ای دارد بارها تهمت و افترا زده و دروغ گفته است.به عنوان برادر بزرگتر به او می‌گویم به خدا زشت است آدم لباس پیغمبر را بپوشد و برای رسیدن به هدفش دروغ بگوید.

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا، با اشاره به رونمایی از کتاب محمود نبویان، نماینده تندرو عضو جبهه پایداری درباره مذاکرات هسته ای، نوشت:

آقای محمود نبویان نماینده پایداریچی مجلس کتابی نوشته و در آن ادعا کرده که عراقچی هیچوقت سانتریفیوژ را ندیده است!

آقای نبویان که ملبس به لباس روحانیت است بدلیل کینه‌ای که از برجام و تیم مذاکره هسته‌ای دارد بارها تهمت و افترا زده و دروغ گفته ، ازجمله در باره موضوع اخیر.

خب او که ۶جلد کتاب نوشته تا به برجام حمله کند لااقل سری به اینستاگرام عباس عراقچی می‌زد تا عکس او را در سایت نطنز ببیند و اینجور رسوا دروغ ننویسد. شاید هم واقعیت را می دانسته و باز هم دروغ گفته است.

به عنوان برادر بزرگتر به او می‌گویم به خدا زشت است آدم لباس پیغمبر را بپوشد و برای رسیدن به هدفش دروغ بگوید.

پ.ن: در مورد کتاب نوشتن امثال او هم لطیفه جذابی وجود دارد. فردی ادعا می کرد چند جلد کتاب درباره اسب نوشته است. وقتی از کتابش رونمایی شد دیدند از صفحه اول تا آخر نوشته است: پیتکو پیتکو (صدای راه رفتن اسب). وقتی تعجب حاضران را دید گفت همه راه رفتنهای یک اسب را از اول تا پایان عمرش مستند سازی کرده ام!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید