|
|
امروز: جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۳
کد خبر: ۳۴۳۸۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶

مهر: نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز ضمن یورش به شهر «جنین» در کرانه باختری یک نوجوان فلسطینی را به ضرب ۱۱ گلوله به شهادت رساندند.

به گزارش فلسطین الیوم، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه دارد. نظامیان صهیونیست بامداد امروز شنبه به اردوگاه جنین در کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست پس از یورش به جنین از گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان ساکن این اردوگاه استفاده کردند. منابع رسانه‌ای اعلام کردند که در نتیجه حمله مذکور یک نوجوان فلسطینی به نام «امجد فاید» به ضرب ۱۱ گلوله به شهادت رسید. همچنین گفته می‌شود که یک نوجوان ۱۸ ساله نیز در حمله صهیونیست‌ها به جنین به شدت مجروح شده است.

پیش از این، منابع فلسطینی اعلام کردند که از آغاز سال جاری میلادی تاکنون بیش از ۱۲۰۰ فلسطینی توسط صهیونیست‌ها در کرانه باختری بازداشت شده‌اند. منابع مذکور تأکید کردند که ۳۵۰ نفر از بازداشت شدگان در واقع کسانی هستند که رژیم صهیونیستی اتهام دست داشتن در عملیات‌های مقاومتی و استشهادی در اراضی اشغالی را به آنها نسبت داده است.

چندی پیش محمود الزهار از رهبران جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در گفتگو با خبرگزاری آناتولی با تاکید بر اینکه بازدارندگی ایجاد شده توسط نیروهای مقاومت مانع از هر گونه حمله رژیم صهیونیستی و ترور رهبران فلسطینی می‌شود، اظهار داشت: هر گونه تلاش برای ترور یحیی السنوار رهبر جنبش حماس با واکنش قاطع روبرو خواهد شد.

وی با ابراز تردید در مورد امکان اجرای عملیات ترور افزود: درخواست‌ها برای ترور رهبر حماس از چارچوب تهدید و ارعاب فراتر نرفته است و تمامی سو قصدهای پیشین علیه شخصیت‌های فلسطینی بدون هیچ‌گونه هشدار قبلی صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید