|
|
امروز: جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
کد خبر: ۳۳۳۷۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸


رئیس ائتلاف "گروهای کشور" و رهبر جریان حکمت عراق امروز، دوشنبه بار دیگر با سازش و عادی سازی روابط با رژیم غاصب مخالفت و بر حقوق فلسطینی‌ها در برخورداری از کشوری با حاکمیت مستقل و بازگشت به سرزمین‌شان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت موازین نیوز، عمار حکیم، رهبر جریان حکمت در روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین گفت: گرامیداشت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین این واقعیت را تعمیق می‌بخشد که مساله این ملت صبور، انسانیت،‌ عادلانه و ثابت در وجدان عربی، اسلامی و انسانی است و نمی‌توان آن را ساقط کرد یا با گذشت زمان به دست فراموشی سپرد.

این چهره عراق افزود: ملت مظلوم فلسطین حق مطلق در سرزمین، تاریخ و آینده نسل‌هایشان را دارند و این حق تنها با یاری مساله به حق آنها و حمایت عربی، اسلامی و جهانی از آنها، از رهگذر همبستگی داخلی فلسطین و تعیین قطب‌نما به سمت مقابله با رژیم اسرائیل و فراموشی اختلافات داخلی به ثمر می‌نشیند.

حکیم بیان کرد: عراق با مرجعیت دینی، ملت غیور و اقشار مختلف خود حامی مساله فلسطین است و با هرگونه تلاش برای سلب هویت ملی آن و چپاول خاک فلسطین و مصادره آزادی و عزت فلسطینی‌ها مخالف است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین