|
|
امروز: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
کد خبر: ۳۲۹۸۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷

 رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ما در یک سال آینده با پنج رویداد سنگین مواجه هستیم که باید هرچه زودتر نسبت به آماده‌سازی تیم‌ها اقدام کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون‌ها که امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: ما پنج رویداد بازی‌های زمستانی، داخل سالن آسیا، مسابقات جوانان آسیا و بازی‌های آسیایی و بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را در پیش داشته و کمتر از شش ماه فرصت داریم و باید فدراسیون‌ها خیلی زود نسبت به آماده‌سازی تیم‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: عملکرد کاروان المپیک با حضور رؤسای فدراسیون‌ها طی جلسه‌ای بررسی خواهد شد. تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در بازی‌های المپیک و پارالمپیک زحمت کشیدند. سلطانی‌فر و مجموعه وزارت ورزش و در ثبت موفقیت‌ها نقش داشتند.

رئیس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: ما در یک سال با پنج رویداد سنگین مواجه هستیم که باید هرچه زودتر نسبت به آماده‌سازی تیم‌ها اقدام کنیم.

صالحی امیری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده ورزش گفت: از هرگونه برخورد شعاری باید پرهیز کنیم. درباره فرمایشات مقام معظم رهبری نباید فقط با شعار این منویات را تبیین کنیم، بلکه باید آنها را در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها عملیاتی و اجرایی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین