|
|
امروز: سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
کد خبر: ۳۲۱۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی وزارت اوقاف، وزارت بهداشت و تنها آزمایشگاه تشخیص کرونا در غزه و منازل فلسطینی‌ها را هدف گرفتند که تلفاتی هم داشت.


ایکنا: هلال احمر قطر اعلام کرد که مقر این سازمان در غزه هدف حمله هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفته و تخریب شده است. رژیم صهیونیستی همچنین امروز چندین محل مسکونی و چند وزارتخانه را در غزه هدف قرار داد.


به گزارش الجزیره، دفتر هلال احمر قطر در غزه اعلام کرد این مرکز هدف حمله مستقیم رژیم صهیونیستی قرار گرفته است. این سازمان این اقدام را نقض قوانین بین‌المللی دانسته و بر ادامه کمک به مردم غزه تاکید کرده است.

این در حالی است که بمباران ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی در غزه از سوی صهیونیست‌ها همچنان ادامه دارد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی وزارت اوقاف، وزارت بهداشت و تنها آزمایشگاه تشخیص کرونا در غزه و منازل فلسطینی‌ها را هدف گرفتند که تلفاتی هم داشت.

رژیم صهیونیستی همچنین در ادامه حمله به مراکز غیرنظامی فلسطین به سازمان ملل اعلام کرده است که قصد حمله به دو مدرسه در غزه را دارد.

خبرگزاری فلسطینی وفا اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) به نهادهای سازمان ملل اعلام کرده است که قصد حمله به دو مدرسه البراق و الاقصی در اطراف مسجد فلسطین در غزه را دارد.

در همین حال، دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در این باره گزارش داد که این دو مدرسه از جمله مراکز آماده شده برای اسکان پناهجویان هستند و مختصات آنها از قبل در اختیار نهادهای بین‌المللی قرار گرفته است.

این دفتر تأکید کرد که این اقدام رژیم اشغالگر به معنای افزایش جسارت این رژیم در بمباران مراکز غیرنظامی است.

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در ادامه از نهادهای بین‌المللی خواست که به مسئولیتشان در قبال حفاظت از این دو مدرسه عمل کرده و مانع از اجرای این تهدید رژیم صهیونیستی شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین