|
|
امروز: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد خبر: ۲۷۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
مخابرات مجلس از ساعت ۱۸ عصر تا فردا ساعت ۷ پاسخگوی تماس‌های مردمی نیست و در روزهای تعطیل و جمعه نیز این روند ادامه دارد که باید موضوع پبگیری شود، زیرا مردم با مرکز قانون‌گذاری کشور و مجلس تماس می‌گیرند و باید پاسخ آنها داده شود.
 یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: در شرایطی که وزارت امور خارجه نتوانسته در این زمینه اقدامی داشته باشد از وزیر بهداشت و درمان انتظار داریم که به این موضوع ورود کند و جان وی را نجات دهند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: مخابرات مجلس از ساعت ۱۸ عصر تا فردا ساعت ۷ پاسخگوی تماس‌های مردمی نیست و در روزهای تعطیل و جمعه نیز این روند ادامه دارد که باید موضوع پبگیری شود، زیرا مردم با مرکز قانون‌گذاری کشور و مجلس تماس می‌گیرند و باید پاسخ آنها داده شود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وضعیت جسمی شیخ زکزاکی به دلیل مسمومیت عمدی با سرب به عنوان فردی که چندین میلیون نفر را مسلمان و به مذهب حقه شیعه دعوت کرده  نا مناسب است، خاطرنشان کرد: در شرایطی که وزارت امور خارجه نتوانسته در این زمینه اقدامی داشته باشد از وزیر بهداشت و درمان انتظار داریم که به این موضوع ورود کند و جان وی را نجات دهند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین