|
|
امروز: يکشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۳
درباره ما
تدبیر و امید همیشه جواب می دهد
در ایام رقابتهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداهای نشستن بر عالی ترین مقام اجرایی کشور در برنامه ها و مراسمات متعدد خود شعار های رنگارنگ و متنوعی را سر دادند .
یکی می گفت مقاومت همیشه جواب می دهد!
دیگری از پایان دادن به سیاست خارجی خسته ی بسته خبر داد و یکی دیگر به دنبال آزادی بیان و از میان بردن فیلترینگ بود .
یکی از شعار سلام بر زندگی رونمایی کرد و به دنبال درمان بیماری اقتصادی کشور بود و کاندیدایی دیگر ادعای در آوردن دست دولت از جیب مردم را مطرح می کرد .
سر انجام با خلق حماسه سیاسی در روز 24 خرداد ماه مردم عاقلانه ترین شعار را برگزیدند و رای خود را به نفع شعار "تدبیر و امید" به صندوق ها ریختند .
در همان ایام و در ابتدای مطرح شدن نام "تدبیر و امید" از سوی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، تصمیم گرفتیم تا وب سایتی با رویکرد انتشار اخبار با نگاه امید بخش و به دور از خط کشی های جناحی راه اندازی نمائیم .
اعتماد مردم به اعتدال گرایی و شعار تدبیر و امید نشان داد که آنچیزی که همیشه جواب می دهد "تدبیر و امید" است . مقاومت، درمان بیماری اقتصادی، پایان دادن به سیاست خارجی خسته ی بسته و آزادی بیان و رفع فیلترینگ نیز همه در زیر سایه "تدبیر" محقق خواهد شد و نتیجه آن دمیده شدن روح "امید" در جامعه خواهد بود .
نام تدبیر و امید و نشستن این شعار بر قلب های مردم منجر شد تا شبکه اطلاع رسانی "تدبیر و امید" پیش از انتخابات و در حالی که هنوز پیروز رقابت نفسگیر ریاست جمهوری مشخص نشده بود اقدامات اولیه راه اندازی را رقم بزند .
پس از برنامه ریزی های صورت گرفته و مشخص شدن رای مردم ، بسیاری از افراد از جریانهای مختلف اقدام به نزدیک کردن خود به منتخب مردم کرده و از هر راهی برای رسیدن به رئیس جمهور یازدهم و یا اطرافیانش بهره بردند .
حقیر و همکارانم در شبکه اطلاع رسانی تدبیر وامید اما راه دیگری را در پیش گرفتیم . با تصمیمی که گرفته شد مقرر شد تا این وب سایت اطلاع رسانی بدون وابستگی و اتصال به هر یک از مقامات دولتی ، به صورت مستقل و حرفه ای راه اندازی شده و علاوه بر  پوشش اخبار دولت تدبیر و امید، نقدهایی منصفانه را نیز به اقدامات قابل نقد دولت یازدهم داشته باشد .
قرار است تا مشی شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید نه به سمت اصولگرایی بچربد و نه در دامن اصلاح طلبی غش کند .
همواره تلاشمان در پیش گرفتن رویه اعتدال و نگاه منصفانه در انتشار اخبار قرار داده و دریچه نگاهمان را از زاویه "تدبیر" تنظیم کرده و با عینک "امید" خواهیم نگریست .
تصمیم بر آن است تا بر خلاف رسانه های دیگر فضای مجازی ، در این شبکه اطلاع رسانی ارتباط تنگاتنگی را با مخاطبان برقرار کرده و همواره از نقطه نظرات و توانمندی های شما همراهان گرامی بهره ببریم .
شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید در اولین روز کاری و در ابتدای راه دست خود را برای محکم کردن زنجیره انسانی مخاطبان خود به سوی کاربران دراز کرده و در انتظار به گرمی فشرده شدن آن خواهد ماند .
مدیر مسئول/علی م . مرادی

------------------------------------------------------------------------------

ارتباط با مدیرمسئول: admin@tadbirvaomid.ir
ارتباط با سردبیر:  sardabir@tadbirvaomid.ir
ارتباط با روابط عمومی: adv@tadbirvaomid.ir
ارسال خبر و سوژه خبری: khabar@tadbirvaomid.ir