کد خبر: ۲۵۶۳۰۳
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: نیروی خدماتی یک بانک که با همدستی یکی از دوستانش اقدام به سرقت از صندوق امانات بانک کرده بود، قبل از فرار دستگیر شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: نیروی خدماتی یک بانک که با همدستی یکی از دوستانش اقدام به سرقت از صندوق امانات بانک کرده بود، قبل از فرار دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، کیوان ظهیری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه متهم اصلی این سرقت مستخدم بانک بود که شش سال در آنجا کار می کرد و نسبت به تمامی قسمت ها نیز شناخت کافی داشت افزود: این فرد با سرقت کلیدهای در ورودی صندوق امانات به آنجا وارد شده بود.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با بررسی های اولیه در محل مشخص شد متهمان از شب گذشته وارد بانک شده و تمامی دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی را از کار انداخته و به صندوق امانات دسترسی پیدا کرده بودند.

ظهیری گفت: متهمان پس از تقریبا 15 ساعت از اقدام مجرمانه خود با هوشیاری پلیس گرفتار قانون شدند.

وی با بیان اینکه ارزش اموال موجود در صندوق امانات این بانک بیش از دو هزار میلیارد تومان است افزود: هنوز میزان پول ها، طلاها و اموالی که این سارقان از صندوق امانات بانک ها به سرقت برده اند مشخص نشده است.
ظهیری اضافه کرد: متهمان برای سیر روال قانونی پرونده، به مقام قضائی معرفی شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، جمعی از صاحبان اقلام قیمتی در صندوق امانات این بانک پس از اطلاع از این حادثه در مقابل شعبه مربوطه تجمع کرده و خواستار مشخص شدن وضعیت صندوق خود و اموال قرار داده شده در آن شدند.
به گفته مدیر حراست این بانک از 4000 صندوق امانات این شعبه بانکی 31 صندوق مورد دستبرد قرار گرفته است.
وی ادامه داد: اموال دستبرد زده شده پس از بررسی و مشخص شدن مالکان، به آنان مسترد می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
آخرین عناوین
ببینید و بشنوید