کد خبر: ۱۷۳۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴
سرمربی تراکتورسازی از پاسخ دادن به سوالی درباره بازی کردن حاتمی با توجه به درگیری با صادقی بیان کرد: درباره بازی صحبت می کنم نه چیز دیگر.
 سرمربی تراکتورسازی گفت: باید در همان دقایق ابتدایی بازی دو گل به استقلال می‌زدیم.

 یحیی گل محمدی بعد از شکست تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: بازی را خوب شروع کردیم و باید در همان پنج دقیقه اول دو گل می زدیم.

او افزود: دقایقی از بازی را به حریف دادیم و متاسفانه در همان دقایق گل خوردیم. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و یک طرفه بود. مشکل ما همان زدن ضربات آخر بود که بی دقت بودیم. در مجموع فکر می کنم درست است که سه امتیاز را دادیم ولی نباختیم و بازی را بردیم. من یک تشکر هم از هوادارانمان می کنم که در آخر بازی از ما حمایت کردند. شرمندگی ما بابت آنهاست و شرمنده فوتبال نیستیم. واقعا اینجا روی بد فوتبال بود که دیده شد. به استقلال بابت پیروزیش تبریک می گویم. ما مستحق باخت نبودیم و اگر موقعیت هایمان گل می شد، برنده می شدیم. چیزی که برای ما مهم است، امیدواری به آینده است و حق نداریم نا امید باشیم. باید سخت تر کار کنیم تا بتوانیم بازی های بهتری را ارائه دهیم و با امتیاز زمین را ترک کنیم. باید از بازیکنانم بابت تلاش هایشان تشکر کنم. با تمام داشته هایی که داریم خوب بازی کردیم.

سرمربی تراکتورسازی از پاسخ دادن به سوالی درباره بازی کردن حاتمی با توجه به درگیری با صادقی بیان کرد: درباره بازی صحبت می کنم نه چیز دیگر.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازوبند کاپیتانی در نیمه دوم به گروسیان داده شد گفت: فرزین دفعه اول است در لیگ بازی می کند و نیزا به تجربه دارد. او بعدا هم گلر اول ماست. ما باید به بازیکنان جوان با توجه به شرایطمان اتکا کنیم. امروز توپ خاصی روی دروازه ما نیامد و روی گل هم اگر کمی جاگیریش خوب بود می توانست بگیرد. در کل او خوب بود و در ادامه هم گلر اول ماست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین