|
|
امروز: سه‌شنبه ۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷
کد خبر: ۳۵۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰


تسنیم: سید محمد سعیدی، تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) نیز در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: برخی از برنامه‌های وزارت ارشاد همیشگی است و برخی دیگر از امور این وزارتخانه مناسبتی است که در هر دو بخش باید برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

امام جمعه قم گفت: در روزهای اخیر شاهد موضوع اهانت به قرآن کریم و مقدسات هستیم که وزارت ارشاد در این عرصه باید ورود کرده و به رسالت خود عمل کند.

آیت الله سعیدی بیان داشت: باید به امور جوانان و نوجوانان اهتمام داشت و در این راستا باید تربیت نسل جدید در مدارس را جدی گرفت. دولت فعلی ادعای انقلابی بودن دارد و باید به فرامین مبنایی و مقطعی رهبر معظم انقلاب در موضوعات مختلف توجه کنند.

وی ابراز داشت: امروز در کشور خط دیگری به غیر از رهبر معظم انقلاب نمی‌شناسیم و مسئولان عرصه فرهنگ باید به نکات و دغدغه‌های مراجع عظام تقلید به خصوص در مسائل مربوط به شهر قم توجه کنند.

وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا نسبت به ارزش‌های دینی و اسلامی مطالعه گر هستند و باید به دغدغه‌های آنان توجه لازم صورت گیرد افزود: نگاه به جبهه گیری دشمن مهم است و باید نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را شناخت و هر یک از بخش‌های کشور باید نسبت به اسلام و ایران هراسی و مقابله با نظام جمهوری اسلامی دشمنان در حوزه مأموریتی خود ورود کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید