|
|
امروز: سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
کد خبر: ۳۰۹۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
سرمربی صنعت نفت درباره نامساعد بودن زمنن چمن به دلیل بارش باران گفت: از روز گذشته بارندگی بوده است و به کیفیت بازی لطمه وارد کرد و سازمان لیگ فقط می‌خواست این بازی برگزار شود. اگر به دنبال سلامتی بازیکنان بودند نباید این بازی برگزار می‌شد. ما نیمه اول را به دلیل بارندگی شدید و ناهمواری زمین از دست دادیم.
سرمربی صنعت نفت گفت: از روز گذشته بارندگی بوده است و به کیفیت بازی لطمه وارد کرد اما سازمان لیگ فقط می‌خواست این بازی را برگزار کند.

به گزارش ایسنا، سید سیروس پورموسوی پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: ما امروز دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول بچه ها در حد خودشان ظاهر نشدند اما در نیمه دوم و در دقایق پایانی با تعویض‌هایی که انجام دادیم و جوانان جویای نام تیم را وارد زمین کردیم توانستیم اختیار بازی را در دست بگیریم و چند موقعیت به دست آوردیم اما متاسفانه با کم دقتی این موقعیت‌ها را از دست دادیم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم صحنه گل پرسپولیس پنالتی نبود و اگر اینطور باشد واقعا آقای اکبریان یک امتیاز با ارزش از تیم ما گرفته است.

سرمربی صنعت نفت درباره نامساعد بودن زمنن چمن به دلیل بارش باران گفت: از روز گذشته بارندگی بوده است و به کیفیت بازی لطمه وارد کرد و سازمان لیگ فقط می‌خواست این بازی برگزار شود. اگر به دنبال سلامتی بازیکنان بودند نباید این بازی برگزار می‌شد. ما نیمه اول را به دلیل بارندگی شدید و ناهمواری زمین از دست دادیم.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین