|
|
امروز: سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۴
کد خبر: ۲۹۸۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح سه شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ از مهار آتش سوزی مجدد کوه خائیز شهرستان کهگیلویه در ساعت ۳ بامداد خبر داد.

به گزارش فارس، سید اسد الله هاشمی گفت: آتش سوزی که ظهر دیروز از تنک تکاب شهرستان بهبهان شروع شده بود و به سمت خائیز در حرکت بود، به دستور سریع استاندار محترم استان و با حضور به موقع نیرو‌های محیط زیست، منابع طبیعی، تشکل‌های مردمی پس از ۸ ساعت تلاش فعلا مهار اولیه شده، اما نیرو‌ها همچنان جهت پایش و کنترل دقیق در منطقه حضور دارند.

وی اظهارکرد: بمنظور جلوگیری از شعله ور شدن مجدد آتش، نیرو‌هایی که در منطقه حضور دارند همچنان به حضور خود ادامه خواهند داد و مشغول پایش منطقه هستند.

هاشمی ضمن تشکر از دغدغه زیست محیطی دکتر کلانتری استاندار محترم استان گفت: دستور سریع استاندار، حضور به موقع نیروها، هماهنگی‌های برنامه ریزی شده و استفاده از تجربه آتش سوزی قبلی در همین منطقه، باعث شد که آتش خیلی زود مهار شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: از همه دوستداران طبیعت، نیرو‌های مردمی و تشکل‌های زیست محیطی، یگان حفاظت و نیرو‌های ستادی و اجرایی محیط زیست، نیرو‌های منابع طبیعی و همه کسانیکه در این اطفاء نقش داشتند تقدیر و تشکر می‌کنم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین