|
|
امروز: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
کد خبر: ۲۷۵۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
آدریان سنگربان لیورپول که با مهار ضربه پنالتی تامی آبراهام شب درخشانی را رقم زد بعد از بازی گفت: زنده باد لیورپول. هفته رویایی را برای من بود. حضور مدافعان بزرگ در خط دفاعی لیورپول خیال من را راحت کرده است. به خاطر این قهرمانی بسیار خوشحال هستم.
 سنگربان جدید لیورپول که سهم بسزایی در قهرمانی این تیم در سوپر جام اروپا داشت از هفته رویایی خود گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، آدریان سنگربان لیورپول شب رویایی را برای خود و تیمش رقم زد.لیورپول در ضربات پنالتی توانست برابر چلسی در سوپر جام اروپا به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

آدریان سنگربان لیورپول که با مهار ضربه پنالتی تامی آبراهام شب درخشانی را رقم زد بعد از بازی گفت:  زنده باد لیورپول. هفته رویایی را برای من بود. حضور مدافعان بزرگ در خط دفاعی لیورپول خیال من را راحت کرده است. به خاطر این قهرمانی بسیار خوشحال هستم.

او ادامه داد: هواداران ما از  این قهرمانی خوشحال هستند و این ما را هم خوشحال می کند. بازی بسیار خوبی بود و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم.

آدریان در تابستان به لیورپول پیوست. او خیلی زود خود را به ترکیب اصلی رساند تا جایکه آسیب دیدگی آلیسون بگر باعث شد تا آدریان تنها بعد از چند روز خود را به ترکیب اصلی رساند و در چنین دیدار بزرگی در نقش ستاره ظاهر شود.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین