|
|
امروز: دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
کد خبر: ۲۷۰۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
وی اخبار منتشر شده درباره حادثه در نزدیکی سد لتیان را رد کرد و گفت: این اتفاق در بین رودخانه‌های خُجیر و ماملو اتفاق افتاده است.
 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: ۹ دانش آموز که در سد ماملو گرفتار شدند توسط تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران نجات یافتند.

ابراهیم تاجیک نوری دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار کرد: ساعت ۱۲ امروز طی اعلام مردمی به مرکز کنترل هماهنگی و پشتیبانی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران مطلع شدیم تعدادی دانش آموز در سد ماملو گرفتار شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران ادامه داد: پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد ۴۰ دانش آموز جهت اردوی تابستانی از سد ماملو شهرستان پاکدشت بازدید داشتند که در جریان این بازدید و طی قایق سواری، یک قایق دچار نقص فنی می شود و در منطقه خوجیر و در یک جزیره مانند ۹ دانش آموز گرفتار می‌شوند.

تاجیک نوری گفت: بلافاصه تیم واکنش سریع امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران به همراه یک فرورند بالگرد به منطقه اعزام می شوند.

وی ادامه داد: نجاتگران همچنان مشغول عملیات هستند و ۹ دانش آموز توسط تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران نجات یافتند و حال عمومی آن ها خوب گزارش شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران تصریح کرد: با توجه به رسیدن فصل گرما شاهد اردوهای دانش آموزی هستیم و از مربیان درخواست داریم تا مراقب دانش آموزان باشند تا شاهد حوادث این گونه نباشیم.

فرماندار شمیرانات: حادثه در لتیان نبوده است/ همه دانش‌آموزان نجات یافتند

سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات نیز در گفت‌و‌گو با فارس از نجات 9 دانش‌آموز که برای اردوی تابستانی در نزدیکی سد ماملو خبر داد.

وی اخبار منتشر شده درباره حادثه در نزدیکی سد لتیان را رد کرد و گفت: این اتفاق در بین رودخانه‌های خُجیر و ماملو اتفاق افتاده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین