کد خبر: ۲۶۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه از ۲۴ خرداد تا اول تیر در ۴ گروه ۳ تیمی در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار می‌شود.
  بازی دوم روز سوم رقابت‌های فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا در تبریز بین دو تیم ژاپن و ویتنام برگزار شد و با برتری دو بر یک تیم ژاپنی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم ژاپن و ویتنام از ظهر امروز یک شنبه در چارچوب رقابت‌های فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا در سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند و این دیدار در پایان با شکست ویتنام به پایان رسید.

ژاپن با برد مقابل ویتنام صدرنشین گروه سوم ماند و ویتنام نیز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد. تاجیکستان نیز از این گروه حذف شد.

در نیمه نخست این بازی دو تیم بازی پایاپای داشتند و این دیدار با تساوی بدون گل پیگیری می شد تا اینکه آن‌لام توی در دقیقه ۱۶ گل نخست بازی را برای ویتنام به ثمر رساند. بعداز این گل ژاپنی ها جلو کشیدند و کایتو یامادا تنها چند ثانیه بعد از دریافت گل تیمش، گل تساوی را به ثمر رساند. ژاپن که در فاصله چند ثانیه شکست را به تساوی تبدیل کرده بود، دامنه حملات خود را برای رسیدن به گل دوم افزایش داد و در دقیقه ۱۸ توسط تاکِهیرو موتوشی به گل دوم دست یافت. در نیمه دوم نیز بازی متعادلی از دو تیم شاهد بودیم و گلی رد و بدل نشد.

با این نتایج بازی اول و دوم امروز وضعیت تیم های گروه سوم و چهارم در مرحله بعد مشخص شد و اندونزی باید با ویتنام روز سه شنبه از ساعت ۱۱ به رقابت بپردازد. همچنین ژاپن نیز از ساعت ۱۴ همان روز باید به مصاف عراق برود.

تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران امروز از ساعت ۱۹:۳۰ مقابل تیم افغانستان صف آرایی خواهد کرد که در صورت پیروزی مقابل این تیم تند و سریع به عنوان تیم اول گروه خود راهی دور بعد رقابت‌ها خواهد بود.

مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه از ۲۴ خرداد تا اول تیر در ۴ گروه ۳ تیمی در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار می‌شود.

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها است.

گروه بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: ایران، افغانستان، هنگ کنگ
گروه دوم: تایلند، لبنان، قرقیزستان
گروه سوم: ژاپن، ویتنام، تاجیکستان
گروه چهارم: عراق، اندونزی، چین تایپه
منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین