کد خبر: ۲۶۶۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
این بانوی خیر مهمترین انگیزه خود را از این حرکت معنوی و فرهنگی داشتن سهمی اندک در رشد علم و دانش فرزندان ایران اسلامی عنوان کرد.
 مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز اعلام کرد: یک بانوی کرجی در اقدامی خداپسندانه، خانه مسکونی خود را با زیربنای ۱۰۲متر مربع به آموزش و پرورش این استان اهدا کرد.

حسن مهرانی روز یکشنبه اظهارداشت: این بانوی خیر به نام صدیقه حسین زاده، یک دستگاه آپارتمان خود را به ارزش هشت میلیارد ریال به امر مقدس مدرسه سازی اهدا کرد.

وی بیان داشت: این بانوی فرهنگی بازنشسته سند مالکیت منزل مسکونی خود را به آموزش و پرورش واگذار کرد.

مهرانی خاطرنشان کرد: این بانوی خیر مهمترین انگیزه خود را از این حرکت معنوی و فرهنگی داشتن سهمی اندک در رشد علم و دانش فرزندان ایران اسلامی عنوان کرد.

وی ادامه داد: اقدام خیر خواهانه و خداپسندانه این بانوی خیر موجب شد تا آمار خیرین نیک اندیش در ساخت، تجهیز و توسعه مدارس در این استان از مرز ۵۰۰ نفر بگذرد.

مهرانی گفت: البرز در بخش ساخت و مقاوم سازی فضای آموزشی به منظور کاهش تراکم دانش آموزی در کلاس‌های درس و ایمن سازی مدارس نیاز به مشارکت بیشتر خیرین نیک اندیش به ویژه در مناطق پر جمعیت شهری کرج و مهاجر پذیر در حاشیه شهرهای این استان دارد.

وی تاکید کرد: جمعیت دانش آموزی البرز با جمعیت کل چندین استان کشور برابری می‌کند در حالی که دانش آموزان این استان ازفضای آموزشی برخوردار نیستند.

البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز دارد.منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین