|
|
امروز: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
کد خبر: ۲۶۶۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
«با بررسی‌های صورت گرفته تاکنون خبری در این رابطه دریافت نشده است». پس از آن هم در صفحه مجازی توئیت یکی از دوستان او منتشر شد که در آن آمده است: «دکتر عبدالرضا داوری سال‌هاست درگیر بیماری دیابت است. ایشان دیشب به دلیل افت شدید فشار خون در اورژانس یکی از مراکز درمانی دولتی تهران تحت درمان قرار داشت و ساعتی قبل هم از مرکز مزبور مرخص شد».
  شایعه با اطرافیان احمدی‌نژاد عجین شده است؛ اهمیت هم ندارد که موضوع چه باشد چون هدف دیده شدن است. برخی اوقات هم شاید ناخواسته دیده شوند مانند افشاکری همسر عبدالرضا داوری مشاور احمدی‌نژاد. چند روز قبل بود که همسر داوری مدعی ارتباط شوهرش با یک خانم شد و پس از آن به انتشار مکالمات آنها پرداخت. داوری در ابتدا سکوت کرد اما پس از آن محتوای گفت‌وگوی او با یکی از دوستانش منتشر شد. داوری در پاسخ به اینکه آیا از آنچه توسط خانم الهام سلمانی در دو روز اخیر در توئیتر منتشر شده خبر دارد یا نه، گفت: موبایلم را سرقت کرده‌اند دسترسی به تلگرام و توئیتر ندارم. ولی خواهرم یک چیزهایی را نشانم داد. داوری در پاسخ به این سوال که شما که چند وقتی است جدا زندگی می‌کنید، جریان این توئیت‌ها چیست، گفت: «نوروز پارسال که از زندان به مرخصی درمانی آمدم یک موضوعاتی پیش آمد و من هم تصمیمی از چند سال پیش داشتم که از ایشان جدا بشوم. آنهایی که به من نزدیک‌ترند، چه در دفتر آقای احمدی‌نژاد و یا امثال خود شما، این را می‌دانید که حداقل یک سال است به طور جدی دنبال طلاق بودم. خانواده ایشان و خانواده خودم در جریان هستند. مساله خاصی نیست، دو تا آدم در مقطعی تصمیم دارند که زندگی تشکیل بدهند و یک جایی هم به این نتیجه می‌رسند که توافقی نیست و سازشی نیست و نهایتا بر اساس قانون جدا می‌شوند.» همسر داوری اما هنوز توئیت‌هایی با محتوای تهدید شدن و غیره از سوی داوری منتشر می‌کند و داوری هم ترجیح می‌دهد که کلمه‌ای درباره این موضوعات منتشر نکند.

خودکشی نبود

صبح دیروز شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه عبدالرضا داوری، مشاور محمود احمدی‌نژاد بر اثر خودکشی در منزل خود درگذشت. عبدالرضا داوری طی روز‌های اخیر تحت افشاگری بی‌سابقه رسانه‌ای همسرش قرار داشت. بسیاری با شنیدن این ادعا به یاد خودکشی محمدعلی نجفی افتادند که اکنون به دلیل قتل همسرش در زندان است. نجفی هم همسر دوم داشت و بر اساس آنچه فشار این زن عنوان شده، خودکشی کرده بود. اما ادعای خودکشی داوری طول عمر زیادی نداشت چنانکه مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت درباره اخبار منتشر شده درخصوص شایعه خودکشی عبدالرضا داوری، مشاور محمود احمدی‌نژاد، اعلام کرد: «با بررسی‌های صورت گرفته تاکنون خبری در این رابطه دریافت نشده است». پس از آن هم در صفحه مجازی توئیت یکی از دوستان او منتشر شد که در آن آمده است: «دکتر عبدالرضا داوری سال‌هاست درگیر بیماری دیابت است. ایشان دیشب به دلیل افت شدید فشار خون در اورژانس یکی از مراکز درمانی دولتی تهران تحت درمان قرار داشت و ساعتی قبل هم از مرکز مزبور مرخص شد».

داوری تنها شد

نکته قابل تامل آنجاست که یاران احمدی‌نژاد پشت داوری را خالی کردند. علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد ضمن اظهار بی‌اطلاعی از وضعیت عبدالرضا داوری در پاسخ به اینکه خبر خودکشی عبدالرضا داوری، معاون خبرگزاری ایرنا در دولت احمدی‌نژاد صحت دارد یا نه، می‌گوید: چرا باید خبر داشته باشم؟ من چه نزدیکی با ایشان دارم؟ من چه نسبتی با آقای داوری دارم و چرا باید از ایشان اطلاع داشته باشم؟ وی در واکنش به این سوال که شما و داوری از نزدیکان رئیس‌جمهور سابق هستید می‌گوید: کجا آقای داوری به آقای احمدی‌نژاد نزدیک است؟ نسبت ایشان با آقای احمدی‌نژاد چیست؟ آنقدر گفتید آقای داوری مشاور آقای احمدی‌نژاد است که خودشان هم باورشان شده است! چه زمانی برای ایشان حکم مشاور زده‌اند؟ حجت‌الاسلام بهمن شریف‌زاده و امیرطاهر حسینخان از دیگر مرتبطان داوری نیز از وضعیت او اظهار بی‌اطلاعی کردند. در حال حاضر تلفن همراه وی نیز از دسترس خارج است. محمدرضا میرتاج‌الدینی که زمانی معاون پارلمانی احمدی‌نژاد بود در پاسخ به صحت و سقم این خبر گفت: چطور می‌توانم خبری داشته باشم، چون من ارتباطی با اینها ندارم نمی‌توانم خبری داشته باشم. مرتضی تمدن از دیگر اطرافیان احمدی‌نژاد هم در مقابل سوالی درباره خودکشی داوری سکوت اختیار کرد.

منبع:آرمان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین