|
|
امروز: شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
کد خبر: ۲۶۶۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
منابع خبری ادعا کردند نامه رهبر کره شمالی به رئیس‌جمهور آمریکا که ترامپ آن را «زیبا» توصیف کرده بود فاقد هرگونه جزئیاتی درباره ادامه مذاکرات بوده است.
نامه «کیم جونگ اون»، رهبر کره شمالی به «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که او آن را «زیبا» توصیف کرده بود فاقد هرگونه جزئیاتی در خصوص مذاکرات هسته‌ای میان دو کشور بود.

وبگاه شبکه خبری «سی‌ان‌ان» چهارشنبه شب به وقت تهران به نقل از دو منبع مطلع نوشت که در این نامه  در زمینه برگزاری نشستی در ‌آینده بین کیم جونگ اون  با دونالد ترامپ هیچگونه پیشنهادی مطرح نشده است .

این در حالی است که  رئیس جمهور آمریکا روز سه‌شنبه گفت که وی نامه «زیبا» و «بسیار گرمی» از «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی دریافت کرده است.

وی که در جمع خبرنگاران در کاخ سفید صحبت می‌کرد،گفت که روابط بسیار گرمی با رهبر کره‌شمالی داشته و معتقد است که نشست بعدی با رهبر کره شمالی می‌تواند به زودی اتفاق بیفتد.

به گزارش سی ان ان، مقام‌های مطلع زمان ارسال نامه از سوی کیم جونگ  که قبل از سالگرد اولین  نشست خود با ترامپ  بود را مهم توصیف کردند.

به گفته این منابع، در این نامه هیچ‌گونه تهدیدی در زمینه قطع کامل ارتباط با آمریکا یا آزمایش سلاح‌های هسته‌ای مطرح نشده است.

سی‌ان‌ان نوشت که وزارت امور خارجه آمریکا و کاخ سفید از هرگونه اظهارنظر درباره محتوی این نامه خودداری کرده اند.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین