|
|
امروز: جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
کد خبر: ۲۶۰۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
پس از شناسایی متخلفان، تذکر شفاهی داده می‌شود که در صورت عدم رعایت با فاصله زمانی اخطار کتبی و در صورت تکرار مجدد به کمیته تخلفات ارائه شده و پس از قطع تمامی امکانات موجود، غرفه متخلف از حضور در نمایشگاه‌های دیگر تحریم خواهد شد.
  مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: عمده‌ تخلفات ناشران داخلی به فروش اسباب‎بازی‌ها در بخش کودک، فروش کالاهای غیر مرتبط، فروش کتاب‌های غیردرسی در بخش دانشگاهی و ثبت‌نام در بخش‌های دانشگاهی و آموزشی مرتبط می‌شود.

 «سید رفیع احمد جواهری» با اعلام این مطلب گفت :با توجه به گذشت یک روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران درباره‌ی تخلف‌های صورت گرفته ناشران داخلی ،گفت: حدود 2400 ناشر داخلی در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران شرکت داشتند که کمیته ناشران داخلی روز گذشته تعدادی از غرفه‌هایی را که ممکن است تخلف‌هایی داشته باشند، شناسایی کرد.

وی افزود: پس از شناسایی متخلفان، تذکر شفاهی داده می‌شود که در صورت عدم رعایت با فاصله زمانی اخطار کتبی و در صورت تکرار مجدد به کمیته تخلفات ارائه شده و پس از قطع تمامی امکانات موجود، غرفه متخلف از حضور در نمایشگاه‌های دیگر تحریم خواهد شد.

مدیر کمیته ناشران داخلی درخصوص بیشترین تخلفات صورت گرفته در نمایشگاه کتاب بیان کرد: عمده این تخلفات به فروش اسباب‎بازی‌ها در بخش کودک، فروش کالاهای غیر مرتبط، فروش کتاب‌های غیردرسی در بخش دانشگاهی و ثبت‌نام در بخش‌های دانشگاهی و آموزشی مربوط می‌شود.

جواهری خاطرنشان کرد: بخش کودک و نوجوان در قسمت زیر زمین رواق شرقی مصلای امام خمینی (ره) قرار دارد.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین