|
|
امروز: جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
کد خبر: ۲۵۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته تا صبح روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
 رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته تا صبح روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا قدمی اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه های استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به محدودیت تردد موتورسیکلت در محورهای مواصلاتی استان، تصریح کرد: به غیر از موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتور سیکلت تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 2 بعدازظهر تا ساعت 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، خاطرنشان کرد: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد تردد تمامی تریلرها از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 28 فروردین ماه و از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 فروردین ماه و از ساعت 12 تا 24 روز شنبه 31 فروردین ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا تا 24 روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه در این محور ممنوع است.

قدمی در ادامه گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز یکشنبه یکم ازردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز روز با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه – قائم شهر،گفت: تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 28 فروردین ماه از مسیر جنوب به شمال(محور فیروزکوه به قائم شهر) و همچنین از ساعت 8 صبح تا 24 روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه از مسیر شمال به جنوب (محور قائم شهر به فیروزکوه) ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین