کد خبر: ۲۵۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰
در حالی که کارگردان سریال «بانوی عمارت» از ساخته نشدن فصل جدید این سریال می گوید اما تهیه کننده این مجموعه خبر از نگارش فصل جدید داد.
 در حالی که کارگردان سریال «بانوی عمارت» از ساخته نشدن فصل جدید این سریال می گوید اما تهیه کننده این مجموعه خبر از نگارش فصل جدید داد.

به گزارش ایرنا، سریال «بانوی عمارت» یکی از پر مخاطب ترین سریال هایی بود که در سال گذشته به روی آنتن رفت. این مجموعه تلویزیونی حتی در زمان پخش این سریال آنقدر قوی ظاهر شد که مخاطبان و همچنین کارشناسان به عوامل سازنده و مسئولان پیشنهاد ساخت فصل دوم این سریال را دادند.

** حمیدنژاد: فصل دوم بانوی عمارت را نخواهم ساخت
پس از اتمام آخرین قسمت بانوی عمارت نیز در نشست خبری این سریال عنوان شد که به خاطر استقبال زیاد مردم از بانوی عمارت به احتمال زیاد با همکاری مسئولان فصل دوم این مموعه تلویزیونی ساخته خواهد شد. اما در همان نشست خبری «عزیزالله حمیدنژاد» کارگردان بانوی عمارت با اشاره به این مسئله کرد که دوست دارد مانند سالیان قبل گزیده کار باشد گفت که برای ساخت فصل دوم این سریال یا باید همه چیز برای تولید کار ارزنده تر از فصل دوم مهیا باشد یا ترجیح می دهد که بانوی عمارت دو را نسازد.
این کارگردان همچنین امروز درباره تولید فصل جدید سریال پر مخاطب بانوی عمارت گفت: از آنجا که بنده در کم و کیف نگارش فصل دوم نبوده و نیستم فصل دوم را نخواهم ساخت.

** مولایی: فصل دوم در حال نگارش است
اما از طرف دیگر، مجید مولایی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی درباره ساخت فصل دوم این سریال اظهار داشت: فصل دوم «بانوی عمارت» در حال نگارش متن است و قرار شده است در 40 قسمت آماده تولید شود.
وی افزود: قصه فصل جدید «بانوی عمارت» بعد از 12 سال از پایان فصل اول، آغاز می‌شود. مقطع تاریخی فصل دوم این سریال به بعد از استبداد صغیر در ایران می‌رسد و ادامه پیدا می‌کند.

** حمیدنژاد: نگارش فصل دوم حتی بدون حضور نویسنده قبلی شروع شده است
پس از اظهار نظر مولایی تهیه کننده این سریال، عزیزالله حمیدنژاد بار دیگر اعلام کرد که با توجه به خبری که از نگارش فیلمنامه «بانوی عمارت2» رسانه‌ای شده است متأسفانه با طرح موجود اعتقادی به بهتر شدن فصل دوم این سریال تلویزیونی ندارم. بنابراین ترجیح می‌دهم فصل دوم این سریال ساخته نشود تا شیرینی دیدن «بانوی عمارت» همچنان نزد مخاطبین محترم باقی بماند.
وی افزود: بنا به گفته مجید مولایی تهیه‌کننده سریال «بانوی عمارت» طبق دستوری که از مسئولین تلویزیون گرفته‌اند نگارش فصل دوم را حتی بدون حضور نویسنده قبلی (احسان جوانمرد) شروع کردند. از آنجا که بنده در کم و کیف نگارش فصل دوم نبوده و نیستم فصل دوم را نخواهم ساخت.

**جوانمرد: زمستان 97 درگیر نگارش فیلمنامه دیگری شدم
احسان جوانمرد نویسنده فصل اول این مجموعه تلویزیونی نیز در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره به این موضوع که به عنوان نویسنده با فصل جدید بانوی عمارت همکاری ندارد، گفت: نگارش سریال بانوی عمارت را در بهمن ماه سال 96 به پایان رساندم و قرار دادی را قبول نکردم تا زمان و انرژی خود را به روی نگارش فصل دوم بانوی عمارت بگذارم اما مسئولان به تهیه کننده کار گفته بودند که باید سریال به روی آنتن برود و پس از بررسی بازتاب آن در میان مردم و مخاطبان و رسانه ها تصمیم گرفته شود که آیا فصل جدید ساخته شود یا خیر؟
این نویسنده اظهار داشت: یک سال منتظر ماندم و تمام پیشنهادهای کاری را رد کردم اما خبری از سفارش برای نگارش فصل دوم بانوی عمارت نشد به همین خاطر پیشنهاد کاری دیگر و نگارش فیلمنامه جدیدی را پذیرفتم و در زمستان 97 درگیر یک کار دیگری شدم.
وی افزود: مدتی پس از این تصمیم زمزمه هایی مبنی بر ساخت بانوی عمارت دو شد. تهیه کننده با بنده تماس گرفت و پیشنهاد نگارش بانوی عمارت دو را داد اما به او گفتم همانطور که می داند درگیر کار جدیدی شدم و خیلی دوست داشتم روی متنی کار کنم که از ابتدا خودم آن را نوشته و مدت ها درباره اش تحقیق کردم.
جوانمرد ادامه داد: حتی در جلسه ای که برای هم اندیشی سازمان صدا و سیما برگزار شده بود شرکت کردم و دوست داشتم همراه تیم باشم اما یک سال کار نکرده بودم و نمی توانستم باز هم صبر کنم تا تصمیم نهایی گرفته شود.
وی گفت: تهیه کننده بانوی عمارت نیز گفت که با نویسنده جدیدی کار را جلو می برد و تمام تلاششان را می کنند تا نگارش فصل جدید همراه با فیلمنامه قبلی جلو برود.
جوانمرد افزود: در همان زمان و حتی در نشست خبری سریال نیز زمانی که با خبرنگاران مصاحبه کردم در پاسخ به سوال «آیا فصل دوم بانوی عمارت را خواهی نوشت یا خیر؟» گفتم فعلا چیزی معلوم نیست و باید صبر کنیم تا تصمیمات گرفته شود تا اینکه امروز عزیزالله حمید نژاد عنوان کرد که نگارش فصل دوم را حتی بدون حضور نویسنده قبلی (احسان جوانمرد) شروع کردند و از آنجا که در کم و کیف نگارش فصل دوم نبوده و نیست فصل دوم را نخواهد ساخت.
وی اظهار داشت: حساسیت این کارگردان به نگارش متن را کاملا می دانم و با تمام وجودم لمس کردم و مطمئنم یکی از دلایلی که باعث شده است این کارگردان چنین تصمیمی بگیرند این است که بسیار برای متن ارزش قائل است.
به گزارش ایرنا، سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، تهیه کنندگی مجید مولایی و نویسندگی احسان جوانمرد از ششم آذرماه 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و 16 دی ماه 97 آخرین قسمت این سریال از شبکه سه سیما پخش شد.
سریال بانوی عمارت از آن دست سریال های تاریخی بود که توانست نظر مثبت بسیاری از مخاطبان را جلب کند و بعد از پخش قسمت پایانی همه مخاطبان درخواست ساخت فصل دوم این سریال را داشتند.
مخاطبان این سریال نظرهای متعددی درباره داستان فصل دوم سریال داده بودند اما وجه مشترک در همه این نظرها درخواست ساخت فصل دوم با ادامه داستان فصل اول، عاقبت آهو و یحیی، بزرگ شدن امیرهوشنگ، عاشقانه های فخری و شازده ارسلان و ... بود.
پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا، محمدصادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از جمله بازیگران سریال بانوی عمارت بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین