کد خبر: ۲۳۷۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
حل اين مسائل نياز به همگرايي و هم افزایی دولت، دانشگاهيان، بخش خصوصي و مجلس دارد تا بتوانیم آسیب ها را با مشارکت یکدیگر به حداقل برسانیم.
 وزیر اقتصاد طی نشستی صمیمی با اقتصاد دانان استان خراسان رضوي که در مشهد و محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد ، مشارکت دانشگاهيان در حل مسائل اقتصادي كشور در قالب هسته های اندیشه ورزی را ضروری ارزیابی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)،  دکتر فرهار دژپسند دراين جلسه با اشاره به چالش های  موجود در كشور گفت: حل اين مسائل نياز به همگرايي و هم افزایی دولت، دانشگاهيان، بخش خصوصي و مجلس دارد تا بتوانیم آسیب ها را با مشارکت یکدیگر به حداقل برسانیم.

در این جلسه، اقتصاددانان استان،  نقطه نظرات خود را درباره مسائل اقتصادی کشور،  از قبیل کنترل تورم، مهار نقدينگي،  ساماندهی نوسانات بازار ارز، لزوم اصلاح ساختاری در بانکها، توجه ويژه به وضعیت صندوق هاي تامين اجتماعي، ضرورت اعتماد سازي و حفظ سرمایه اجتماعی، تقويت بخش خصوصي، حمایت از فعاليتهاي مولد و بهبود فضاي كسب وكار با وزیر اقتصاد در میان گذاشتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین