|
|
امروز: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
کد خبر: ۲۲۹۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت و مدفون کردن جسد در باغچه مجتمع، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تحقیق در محل حاضر شده و با راهنمایی‌های متهم جسد زن میانسال کشف شد.
  ایران نوشت:6 شهریور مرد میانسالی به کلانتری 140 باغ فیض رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: همسرم، شقایق 3 بعد از ظهر 6 شهریور به قصد خرید از بازار میوه تره و بار از خانه خارج شد، اما بعد از آن دیگر از او خبری ندارم و هر چه با تلفنش تماس می‌گیرم پاسخگو نیست.

به‌دنبال شکایت مرد میانسال، تحقیقات برای یافتن شقایق آغاز شد. در نخستین گام کارآگاهان به بررسی دوربین‌های مداربسته مسیر خانه تا بازار میوه و تره بار پرداختند.

در بازبینی دوربین‌های مداربسته مشخص شد شقایق روز حادثه همراه یک مرد وارد مجتمعی مسکونی شده است.با به‌دست آمدن آدرس ساختمان مسکونی و تصویر مرد افغان کارگاهان جنایی راهی مجتمع مسکونی شدند. تحقیقات نشان می‌داد که مرد افغان سرایدار مجتمع است و اتاقکی نیز به‌عنوان اتاقک سرایداری برای استراحت و زندگی در اختیار او قرار گرفته است.


همچنین کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که سرایدار ساختمان به‌نام «عبدالله» فاقد هرگونه مجوز اقامت قانونی در کشور است و به‌صورت غیرقانونی وارد کشور شده است. این درحالی بود که عبدالله به‌تازگی از مدیریت ساختمان خواسته بود تا با او تسویه حساب کنند و قصد ترک ساختمان را داشت.


کارآگاهان ضمن هماهنگی‌های قضایی با بازپرس جنایی راهی اتاقک سرایداری شده و در بازرسی محل طلاهای زن میانسال را کشف کردند. با کشف طلاها بازپرس سجاد منافی آذر دستور بازداشت مرد افغان را صادر کرد.


بدین ترتیب عبدالله 18 شهریور دستگیر شد و به قتل شقایق اعتراف کرد. او گفت: وقتی شقایق را دیدم برق طلاهایش چشمم را گرفت. در یک لحظه وسوسه شدم و جلو رفتم و او را به بهانه‌ای به داخل ساختمان کشاندم و سپس ضربه‌ای به سرش کوبیدم. باهم درگیر شدیم و سرش را به زمین کوبیدم. وقتی متوجه شدم مرده است شبانه باغچه‌ای را که در ضلع جنوبی خانه بود و کسی به آنجا رفت و آمد نداشت کندم. یک ساعت بعد جسد را داخل باغچه دفن کردم. می‌ خواستم طلاهای شقایق را بفروشم که دستگیر شدم.


با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت و مدفون کردن جسد در باغچه مجتمع، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تحقیق در محل حاضر شده و با راهنمایی‌های متهم جسد زن میانسال کشف شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و با توجه به کشف جسد این زن ، پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل و متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی و اولیه قرار دارد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین