کد خبر: ۲۰۱۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
نوری با انتقاد از نحوه برگزاری جلسه و پیشنهادات بودجه‌ای کمیسیون‌ها گفت: ما سوپر من نیستیم که هم صحبت‌ها را گوش دهیم و هم نظر کارشناسی دهیم!
 عضو شورای شهر تهران با انتقاد از نحوه برگزاری جلسه و پیشنهادات بودجه‌ای کمیسیون‌ها گفت: ما سوپر من نیستیم که هم صحبت‌ها را گوش دهیم و هم نظر کارشناسی دهیم!

 زهرا صدراعظم نوری در چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران بیان داشت:خیریه ایتام و مستمندان در واقع بخشی از ماموریت های شهرداری را به خصوص از بعد اجتماعی انجام می دهد که به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می کند.

وی پیشنهاد کرد که اعتبار این اقدامات از ردیف حمایت از موسسات فرهنگی هنری افزایش یابد، چون آن موسسات موسساتی هستند که کار می کنند و درآمدزا هستند کارهای هنری و فرهنگی می‌کنند پروژه و قرارداد دارند

 صدر اعظم نوری تاکید کرد:سراهای محله قرار بوده خودگردان باشند و در واقع خودشان هزینه‌هایشان را بدهند الان سرای محله به یک سمتی رفته‌اند که تمام هزینه ها را شهرداری پرداخت می کند ضمن این که مطالبات دیگری از لحاظ بیمه و استخدامی دارند.

وی افزود: باید به سمت ساماندهی سراهای محله برویم که حداقل هرینه‌هایشان را کاهش دهیم.یکی از مطالبات شورا باید این باشد که واحدهای موازی را در هم ادغام کند.

نوری با انتقاد از  نحوه برگزاری جلسه و پیشنهادات بودجه‌ای کمیسیون‌ها گفت: ما سوپر من نیستیم که هم صحبت‌ها را گوش دهیم و هم نظر کارشناسی دهیم!

او ادامه داد: البته نظر من فقط در مورد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی نیست بلکه منظورم کلی است.

محسن هاشمی نیز با بیان اینکه این روند پیش از این در کمیسیون تلفیق تصویب شده است، گفت: روز دوشنبه از ساعت 7 صبح تا 7 شب این مسائل را بررسی کردیم و قرار شد کمیسیون‌ها پیشنهادات خود را مستقیما به صحن بیاورند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین