کد خبر: ۲۰۱۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
از مهمترین تاکید ما در قراردادهای خارجی عمق‌بخشیدن به ساخت داخل است و ما به دنبال بالا بردن سهم قطعه‌سازان داخلی هستیم. این در حالی است که برنامه‌ داریم که هر سال یک پلت فرم کاملا ایرانی رونمایی کنیم.
 مدیرعامل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌توانیم تولید پراید را یکشبه متوقف کنیم.

 مدیرعامل سایپا در جمع خبرنگاران در حاشیه پنجمین همایش بین‌المللی خودرو اظهار داشت: امروز تولید قطعه‌سازان داخلی در کلاس جهانی قرار دارد  و شرکت‌های معتبری همچون رنو و سایر خودروسازان جهانی را تامین می‌کند، این وظیفه خودروسازان کشور است که در همه حوزه‌ها از این ظرفیت و پتانسیل قطعه‌سازی حمایت کنند.

جهرودی ادامه داد: از مهمترین تاکید ما در قراردادهای خارجی عمق‌بخشیدن به ساخت داخل است و ما به دنبال بالا بردن سهم قطعه‌سازان داخلی هستیم. این در حالی است که برنامه‌ داریم که هر سال یک پلت فرم کاملا ایرانی رونمایی کنیم.

وی در خصوص زمان خروج پراید از چرخه تولید گفت: گروه سایپا دارای ۴۱ هزار پرسنل است و ۳۲۰ هزار نفر کارمند غیرمستقیم است از این رو نمی‌توان به یکباره محصولی را از چرخه تولید خارج کرد، ما هر وقت بتوانیم یک خودروی باکلاس A جایگزین پراید کنیم آن زمان این خودرو را از چرخه تولید حذف خواهیم کرد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین