|
|
امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
کد خبر: ۱۹۶۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
نتانیاهو گفت، علاوه بر دیدار با رییس جمهور روسیه، به هند نیز می‌رود و با نارندرا مودی، نخست وزیر این کشور گفت‌وگو خواهد کرد. همچنین در در ماه مارس و شاید حتی زودتر، در واشنگتن با دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا نیز ملاقات می‌کند.
 نخست‌وزیر اسرائیل در نشستی اعلام کرد، پیش‌بینی می‌کند که طی هفته‌های آتی با رییس جمهور روسیه دیدار کند.

 به نقل از خبرگزاری تاس، دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به نقل از وی اعلام کرد: نخست وزیر اسرائیل در هفته‌های آتی با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه دیداری خواهد داشت. همچنین قرار است در هفته‌های آتی با رهبران سه کشور از چهار کشور قدرتمند جهان دیدار کند.

نتانیاهو گفت، علاوه بر دیدار با رییس جمهور روسیه، به هند نیز  می‌رود و با نارندرا مودی، نخست وزیر این کشور گفت‌وگو خواهد کرد. همچنین در در ماه مارس و شاید حتی زودتر، در واشنگتن با دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا نیز ملاقات می‌کند.

در  اول ژانویه، دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اظهار کرد، پوتین و نتانیاهو با یکدیگر تماسی تلفنی داشتند و طی آن برای دیدار با یکدیگر در آینده‌ای نزدیک، به منظور گفت‌وگو در خصوص وضعیت فعلی روابط دوجانبه و تبادل دیدگاه‌ها درباره مسائل مختلف منطقه‌ای و جهانی، توافق کردند.

آخرین دیدار نخست وزیر اسرائیل و رییس جمهور روسیه، به نشست سوچی در 23 اوت 2017 برمی‌گردد. این دو همچنین در 10 مارس سال گذشته میلادی در مسکو با یکدیگر گفت‌وگو کرده بودند.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین