کد خبر: ۱۷۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
درحال حاضر تعداد زیادی از کامیون‌ها از محل پارکینگ گمرک ابونصر جهت تخلیه و مراجعه به صاحب بار افغان خارج شده است و همکاران گمرک و پلیس گذرنامه و مرزبانی دیروز تا ساعت پنج عصر در محل کار بابت ورود کامیون‌های خالی حضور داشتند.
 رئیس گمرک ماهیرود اعلام کرد که مشکل راننده‌های ایرانی در خاک افغانستان حل شده و حدود ۱۰۰ تانکر، روز پنج‌شنبه و از ابتدای صبح تا ساعت ۱۱ امروز، شنبه ۲۱ مرداد در خاک افغانستان ترخیص شدند.

 علی اکبر کیانی روز گذشته، گفته بود: مشکلات پیش آمده ارتباطی به گمرک طرف ایرانی ندارد و با توجه به اعلام گمرک ابونصر فراهی افغانستان تا شنبه تمامی کامیون‌های مشتقات نفتی در مرز ماهیرود تخلیه می‌شوند.

وی درباره روند حل این مشکل این را هم گفته بود که جلسه‌ای در کمیساریای افغانستان در مرز ماهیرود برگزار و تصمیم بر تخلیه و خروج کامیون‌های ایرانی در اسرع وقت اتخاذ شد.

کیانی گفت: درحال حاضر تعداد زیادی از کامیون‌ها از محل پارکینگ گمرک ابونصر جهت تخلیه و مراجعه به صاحب بار افغان خارج شده است و همکاران گمرک و پلیس گذرنامه و مرزبانی دیروز تا ساعت پنج عصر در محل کار بابت ورود کامیون‌های خالی حضور  داشتند.

وی ادامه داد: با عنایت به آخرین رایزنی‌های صورت گرفته با مقامات افغان، نمایندگان اداره استاندارد افغان دیروز  از مرز ماهیرود وارد گمرک ابونصرفراهی شده و اختیارات تام به آن‌ها از کابل داده شده است.منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین