کد خبر: ۱۷۳۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
بعد از گلی که زدیم با بدشانسی بزرگی روبرو شدیم. رسول نویدکیا مصدوم شد و بیرون رفت ولی در کل از بازی راضی هستم. البته داور یک پنالتی برای سپاهان نگرفت.
 سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: متأسفانه خط میانی انتظارات ما را برآورده نکرد. انتظار داشتم شوت‌های پارس جنوبی را دور کنند که اینگونه نشد.

 زلاتکو کرانچار پس از توقف یک بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری این دیدار اظهار کرد: شروع خوبی داشتیم، بازیکان ما بسیار محکم و هجومی وارد بازی شدند. بیشتر دقایق مسابقه کنترل بازی در دست ما بود و تیم حریف سعی می‌کرد با ارسال توپ‌های بلند به دروازه ما برسد.

وی افزود: بعد از گلی که زدیم با بدشانسی بزرگی روبرو شدیم. رسول نویدکیا مصدوم شد و بیرون رفت ولی در کل از بازی راضی هستم. البته داور یک پنالتی برای سپاهان نگرفت.

کرانچار ادامه داد: در دقایق پایانی بازی به خط دفاعی ما فشار زیادی وارد شد، توانستیم با یک بازیکن کمتر به مساوی دست پیدا کنیم. در مجموع از روحیه مبارزه طلبی بازیکنانم راضی هستم. شاید نتیجه خوب نبود ولی بازی خوب بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص عملکرد دروازه بان چهارم تیم گفت: از عملکرد دروازه‌بان جوان تیم که امروز با توجه به شرایط به بازی آمد راضی هستم. کیخسروی توانست در همان دقایق ابتدایی ضربه پنالتی را مهار کند و تأثیر خود در بازی را نشان دهد. خروج رسول نویدکیا، در میانه زمین سپاهان خلأ ایجاد کرد و حریف توانست از این خلأ استفاده کند که متأسفانه نتوانستیم بازی را با پیروزی تمام کنیم.

کرانچار در مورد بازی ندادن به مهرداد محمدی در این بازی اظهار کرد: قصد داشتیم این بازیکن را به زمین بیاوریم ولی در تمرینات دچار مصدومیت شد و نتوانستیم در ترکیب اصلی از او استفاده کنیم. قصد داشتم از او در نیمه دوم استفاده کنم که متأسفانه جریان بازی برنامه‌های ما را تغییر داد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: از خط میانی تیم انتظار بیشتری داشتم. توقع من این بود که بتوانند شوت‌های تیم حریف را دور کند که متأسفانه خط میانی انتظارات ما را برآورده نکرد.

وی در مورد داوری این دیدار اظهار کرد: نظری در این خصوص ندارم. اما یک نکته اینکه در صحنه پنالتی فکر کردم که داور می‌خواست به بازیکن حریف به دلیل تمارض کارت زرد نشان بدهد و از اخراج شدن مهدی صدقیان تعجب کردم.

کرانچار در مورد عملکرد تیم پارس جنوبی خاطر نشان کرد: این تیم چند بازیکن سرعتی و چالاک دارد که توانستند با توانایی خود سرنوشت بازی را به سود خود تغییر دهند اما باید در ادامه مسابقات روند اصلی این تیم را دید.

سرمربی تیم سپاهان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که در خصوص وضعیت دروازه بانهای سپاهان سؤال کرد، گفت: بحث دروازه‌بان‌ها را درست طراحی کرده بودیم اما اتفاقاتی افتاد و لی اولیویرا نتوانست بازی کند و امینی هم مصدوم شد و یک بار عمل جراحی انجام داد و هیچ کس فکر نمی‌کرد دوباره به عمل جراحی نیاز پیدا کند. در کل این موضوع باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی مورد جدایی علی کریمی از دیناموزاگرب کرواسی و اینکه آیا سپاهان به دنبال جذب واین بازیکن است یا خیر؟ افزود: به طور قطع این مساله را پیگیری می‌کنیم. هفته گذشته با مدیر عامل باشگاه جلسه‌ای داشتیم و قرار شد اگر شرایط فراهم شود این بازیکن را برگردانیم. قبلاً کریمی را دیده‌ام و رو در رو با او صحبت کرده‌ام و تمایل داشت به سپاهان برگردد اما باید ببینم آمادگی و شرایط او برای بازگشت چقدر است.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین