کد خبر: ۱۷۳۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
عملکرد بازیکنانم رضایتبخش بود. البته در برخی از دقایق نیمه دوم بازی را پر استرس دنبال می کردیم. در این بازی می توانستیم در همان پانزده دقیقه ابتدایی گل اول را به ثمر برسانیم.
 سرمربی استقلال تهران با بیان اینکه نگران بوده تیمش برابر تراکتورسازی سه امتیاز را از دست بدهد، گفت: در برخی از دقایق نیمه دوم بازی پراسترس بودیم.

 علیرضا منصوریان پس از پیروزی یک بر صفر آبی پوشان پایتخت مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران گفت: از نتیجه بازی راضی هستیم. عملکرد بازیکنانم رضایتبخش بود. البته در برخی از دقایق نیمه دوم  بازی را پر استرس دنبال می کردیم. در این بازی می توانستیم در همان پانزده دقیقه ابتدایی  گل اول را به ثمر برسانیم.

وی درباره افت تیمش در نیمه دوم اظهار داشت: ما نگران این بودیم که سه امتیاز را از دست ندهیم. ریتم بازی در نیمه دوم به هم ریخت. با این حال هر چقدر به دقایقی پایانی نزدیک می شدیم می دیدیم که پژمان به همراه مجتبی جباری خیلی مالکانه کار می کردند.

منصوریان در ادامه تصریح کرد: من و یحیی گل محمدی بد موقعی به هم می خوریم. پارسال با ذوب آهن و امسال هم تراکتورسازی بد موقع به او خوردم. به یحیی با احترام کامل نگاه می کنم. فکر می کنم در این بازی به شدت به سه امتیاز نیاز داشتیم تا با شرایط فوتبال مالکانه بازی را دنبال کنیم. خوشحالم مجتبی جباری در حال رسیدن به فرم ایده آل بدنی است.

وی درباره تشویق هواداران هنگام پا به توپ شدن مهدی قائدی تصریح کرد: وقتی این بازیکن به زمین می آید از فوتبال لذت می برد. قائدی وقتی به زمین می آید خیلی خوب بازی می کند و با همان جثه ریزش در جنگ های تن به تن هم  حرکت می کند.

سرمربی استقلال ادامه داد: همان طور که هواداران قائدی را دوست دارند ما هم او را خیلی دوست داریم . من نمی توانم این بازیکن را اسیر کار تاکتیکی سنگین کنم. من هیچ وقت به او نگفتم دو به یک ها را رد شود؛ و را در فضای خلاقیت کاملا آزاد می گذاریم. چون باید هنر فوتبالی اش را خرج بدهد. من نمی توانم او را اسیر تاکتیک کنم چون نمی خواهم او افت کند. اما اعتقاد دارم به خط حمله، باید طراوت بدهیم.

منصوریان درباره عملکرد داوری نیز تصریح کرد: من همچان درباره محرومیت سه بازیکنم در هفته اول قانع نشدم. من اعتقاد قلبی ام این است که استقلال تهران اگر می خواست پافشاری کند تبعات وحشتناکی در انتظار فوتبال ملی ما بود. آقای افتخاری گفت نمی خواهم وارد این موضوع شوم. نخواستیم به فوتبال ملی، ضربه بزنیم. آن اتفاق، شاکله تیمی مان را بر هم زد. به قوانین فوتبال کاملا مسلط هستم. دو هفته خیلی بدی داشتیم. امیدوارم این موضوع در هفته های پایانی باعث افسوسمان شود.

وی افزود: من نمی دانم تیم میهمان به این موضوع اعتراض کرده یا نه. می توانم بگویم داوری بازی خوب بود. اما اعتقاد دارم روی شجاعیان در محوطه جریمه می توانست خطای پنالتی بگیرد.

منصوریان در ادامه راجع به موسیقی شخصی که برای او خوانده شده است، گفت: راستش من از فضای مجازی کاملا دورم چون معنای اخلاقی خوبی ندارد. تا حالا یادم نمی آید کسی برایم آهنگ خوانده باشد اما راستش این آهنگی که برای من خوانده است را نشنیده ام!

سرمربی استقلال در پایان درباره حضور همزمان نورافکن و روزبه چشمی در بازی تیمش گفت: من دنبال بستری هستیم که بازی مالکانه خود را با جباروف و جباری بطور همزمان پیش ببریم. شاید برایتان سوال باشد با جنگ های فیزیکی چه کنیم. اما من می گویم در بازی مالکانه که می خواهیم توپ را در اختیار داشته باشیم نیازی به درگیری های فیزیکی نیست. نمی توانم هم بگویم امید نورافکن زیر سایه روزبه است. در دو هفته آینده فرشید باقری و اسماعیلی را هم احتمالا داشته باشیم و شاید تغییری در دفاع بدهیم و شاید از دفاع سه نفره استفاده کنیم.


منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین