کد خبر: ۱۶۷۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
تا با پرداختن به مطالبات مردم، حقوق شهروندی را پاس بداریم» و دوستان زیرنویس می‌کنند: «تا با گرفتن حقوق مردم از آنها، حقوق شهروندی را شوت کنیم توی دروازه!»
صداوسیمای نازنین و دوست‌داشتنی سال‌هاست که در زمینه سانسور به درجه استادی رسیده و بنده نمی‌دانم چرا ما رابطه‌مان را با گینس خوب نمی‌کنیم تا این رکوردها و این اختراع‌ها را ثبت کنیم.

 روزنامه ایران در ادامه نوشت: مثلاً بنده یک بار با چشمان خودم دیدم که یک گلدان گل‌ختمی جلوی دوربین مایه دشتی با صدای سنتور می‌نواخت که واقعاً شنیدنی بود. حال اندیشمندان و فلاسفه و فرهیختگان این سازمان به یک فناوری جدید دست پیدا کرده و آن تغییر جملات رئیس جمهوری است. دکتر روحانی اخیراً در یک همایشی اعلام کرد: «صدا و سیما باید از سه قوه انتقاد کند» که همینگونه نیز است، دوستان در صدا و سیما از قوه مجریه، قوه پارس و چراغ قوه به یک اندازه انتقاد می‌کنند. اما بحث تغییر در جملات رئیس جمهوری به این صورت است که ایشان در حال سخنرانی است، شبکه خبر نازنین که خیلی موثق است و مردم بارها از این عزیزان خواسته‌اند که قدری«موثق بودن» خود را کمتر کنند تا زیر آن تَه نگیرد، همزمان بخشی از سخنان رئیس جمهوری را به صورت زیرنویس کار می‌کند.

 روش کار این طوری است که دکتر روحانی یکسری صحبت می‌کنند و مدیران این سازمان آن چیزی را که خودشان دوست دارند زیرنویس می‌کنند، دیگر زیرنویس که مال خودشان است، از قدیم گفته‌اند: «چهاردیواری، اختیاری» حالا«زیرنویسی اختیاری» شده‌ایم. به‌عنوان نمونه دکتر روحانی می‌گوید: «بنده به‌عنوان یک حقوقدان با سیستم قضایی کشور آشنایی دارم» و دوستان زیرنویس می‌کنند: «بنده به‌عنوان یک حقوق‌بگیر با سیستم غذایی کشور آشنایی دارم»، یا ایشان می‌گوید: «و اعلام می‌کنم که از این موضوع به نحو احسن استفاده می‌کنم» و دوستان زیرنویس می‌کنند: «و در گوش شما می‌گویم که هوا خیلی گرمه و توقع نداشته باشید که من پاشم برم با سیستم قضایی آشنا بشم» و ادامه می‌دهند: «تا با پرداختن به مطالبات مردم، حقوق شهروندی را پاس بداریم» و دوستان زیرنویس می‌کنند: «تا با گرفتن حقوق مردم از آنها، حقوق شهروندی را شوت کنیم توی دروازه!».این روشی است که دوستان در سازمان صدا و سیما اختراع کرده‌اند، یعنی آنچه که شما می‌شنوید با آنچه که می‌بینید تفاوت دارد، در نتیجه ممکن است پدر یک خانواده چشمانش کم‌سو باشد و مادر خانواده مشکل شنوایی پیدا کرده باشد، در نتیجه آنها هرکدام یک چیز متفاوت از صحبت‌های رئیس جمهوری برداشت می‌کنند!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین