|
|
امروز: شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۹
کد خبر: ۱۶۰۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
ما درباره نماز جز این نداریم که نماز ستون دین است و اما درباره مردم تعبیرهای جالبی به کار رفته است، مردم را خالق مردم معرفی می کنند و حرف خالق مردم را باید از انبیا و اولیای الهی شنید.
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با تجلیل و تقدیر از حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: مسئولان اعم از ریاست جمهوری و دیگران باید این هنر را داشته باشند که با خدمات خود این مردم را به عنوان ستون دین سرپا نگه دارند.

 آیت الله جوادی آملی پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران افزود: مردم برای رای انداختن و حضور در پای صندوق های رای نیستند، بلکه مردم ستون دین هستند همچنین حضرت علی(ع) مردم را به عنوان ستون دین معرفی کرده نه ستون سیاست، جمهوریت و حکومت.

وی ادامه داد: باید بفهمیم که اسلام مردم را ستون دین می داند نه ستون سیاست، ما در منطقه مین هستیم و در امنیت کامل به سر می بریم و فرزندان ما به استقبال شهادت رفته اند و باید تمام تلاش این باشد که این ستون را حفظ کنیم.

آیت الله جوادی آملی بیان کرد: ما درباره نماز جز این نداریم که نماز ستون دین است و اما درباره مردم تعبیرهای جالبی به کار رفته است، مردم را خالق مردم معرفی می کنند و حرف خالق مردم را باید از انبیا و اولیای الهی شنید.

وی گفت: ستونی که زمین افتاده نمی تواند مشکلی را حل کند، ملتی که جیب آن خالی است و سرپا نیست با تعارف نمی توان آن ستون را سرپا نگه داشت.

آیت الله جوادی آملی اضافه کرد: ما باید ادب و احترام را حفظ کنیم و این ادب و احترام سرجای خویش محفوظ است ولی باید ستون را سرپا نگه داشت.

وی ابراز امیدواری کرد مردم حضور خوبی در پای صندوق های رای داشته باشند و نتیجه ای که از صندوق ها در می‌آید مورد رضایت حضرت ولیعصر(عج) باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین