|
|
امروز: چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
کد خبر: ۱۶۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
ابتکار بر حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تاکید کرد و گفت: گاهی اوقات برخی سیاست‌های روسای جمهور تا سال‌ها کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد و نباید فرصت این انتخاب را از دست داد؛ این انتخاب برای یک عمر سرنوشت، تعیین کننده است و امیدواریم همه بیایند.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست بر لزوم حضور مردم پای صندوق‌های رأی تاکید کرد.

 معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران، گفت: از صبح تاکنون مردم خیلی پرشور حضور پیدا کردند. امروز رنگین‌کمان جامعه ایران تکمیل می‌شود همه با قوت رأی خواهند داد. ۴ سال آینده ملت ایران در گرو انتخابی هست که امروز انجام می‌دهند.  برای امید و پیشرفت و اعتلای مردم با قوت در صحنه حضور یابند و رأی دهند و نتیجه‌اش برای مردم مایه سربلندی باشد.

ابتکار بر حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تاکید کرد و گفت: گاهی اوقات برخی سیاست‌های روسای جمهور تا سال‌ها کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد و نباید فرصت این انتخاب را  از دست داد؛ این انتخاب برای یک عمر سرنوشت، تعیین کننده است و امیدواریم همه بیایند.

وی افزود: امیدواریم نتیجه این انتخابات برای ایران جایگاه قوی در مناسبات ملی و منطقه‌ای ایران با قدرت بیشتر پیشبرد صلح و امنیت، تجارت روابط انسانی و توریسم گردشگری را به همراه داشته باشد.

 

 
منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین