کد خبر: ۱۵۶۰۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
دوربین مداربسته یک کارخانه، صحنه های هولناکی از یک جنایت شبانه در جنوب تهران را ثبت کرد و بازپرس پرونده برای شناسایی عامل جنایت و زن به قتل رسیده از مردم کمک خواست.
 دوربین مداربسته یک کارخانه، صحنه های هولناکی از یک جنایت شبانه در جنوب تهران را ثبت کرد و بازپرس پرونده برای شناسایی عامل جنایت و زن به قتل رسیده از مردم کمک خواست.

به گزارش رکنا، عقربه ها ساعت 10 و 30 دقیقه 11 خرداد ماه سال گذشته را نشان می داد که نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام، جنب پمپ بنزین در حال نگهبانی متوجه یک زن و پسر جوانی می شود که به سمت آلونک کوچکی در جلوی کارخانه حرکت می کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن توانست در آلونک قدیمی را باز کند و وارد آنجا شوند.

نگهبان کارخانه با دیدن این صحنه در حالی که چراغ قوه به دست داشت، به سمت آلونک قدیمی رفت و پشت درهای بسته از زن و پسر جوان که سرگرم کشیدن مواد بودند خواست تا آنجا را ترک کنند اما پسر جوان بی‌تفاوت به حرف های این نگهبان به کار خودش ادامه داد.نگهبان جوان وقتی دید که این زن و پسر به حرف های او توجه نمی کنند آنها را تهدید کرد که ماجرا را به پلیس گزارش می کند و برای زنگ زدن به پلیس به سمت کارخانه برگشت.

هنوز لحظاتی از رفتن نگهبان کارخانه نگذشته بود که ناگهان صداهایی به گوش رسید و نگهبان در حالی که شوکه شده بود به آرامی به سمت آلونک متروکه بازگشت و با صحنه هولناکی روبه رو شد.

زن جوان، غرق در خون روی زمین افتاده بود و پسر جوان نیز قبل از رسیدن مرد نگهبان پا به فرار گذاشته بود. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس در صحنه جرم حاضر شدند.

ماموران در بررسی های ابتدایی مشاهده کردند که در کنارجسد زن جوان یک پایپ و فندک اتمی افتاده است که برای کشیدن مواد مخدر شیشه به کار می رود. همچنین زن جوان با ضربات چاقو به سر و صورتش به قتل رسیده است.

همین کافی بود تا بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری همراه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران در صحنه جنایت حاضر شود.
بررسی های ابتدایی تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جنایت نشان از آن داشت که زن جوان با 12 ضربه هولناک به گردن و سر به قتل رسیده است که عمق بعضی از این ضربات به 30 سانتی متر می رسد.

کارآگاهان در گام نخست به بررسی محل جنایت پرداختند و متوجه دوربین مداربسته ای در نزدیکی این آلونک متروکه شدند و در بازبینی این فیلم، صحنه هولناک یک جنایت را مشاهده کردند.

در این فیلم پسر جوان پس از رفتن نگهبان کارخانه در اقدامی وحشیانه زن جوان را هدف ضربات چاقو قرار می دهد و زن جوان برای فرار به سمت در آلونک قدیمی حرکت می کند که پس از باز شدن بر روی زمین می افتد و پسر جوان در حرکتی باورنکردنی شروع به زدن ضربات مرگبار چاقو به صورت و گردن زن جوان می کند.

سپس پسر جوان در حالی که زن غرق در خون روی زمین افتاده بود به آرامی وارد آلونک شده وپس از لحظاتی در زمان خارج شدن و فرار ضربه محکمی با چاقو به سر زن جوان می زند و وقتی متوجه حضور مرد نگهبان می شود به سرعت پا به فرار می گذارد.

جسد زن جوان با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و با توجه به اینکه هیچ مدرک هویتی همراه این زن نبود عملیات انگشت نگاری از جسد وی صورت گرفت اما هیچ سرنخی از این زن که احتمالا افیونی و فراری از خانه است به دست نیامد.

با گذشت 10 ماه از این جنایت هولناک در اتوبان فداییان اسلام، هنوز هیچ ردی از عامل جنایت و هویت زن جوان به دست نیامده است و تحقیقات فنی ادامه دارد.بنا بر این گزارش، بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر عامل جنایت و عکس چهره نگاری شده زن جوان خواست تا کسانی که اطلاعی از مخفیگاه این قاتل فراری و هویت زن جوان دارند به اداره 10 پلیس آگاهی تهران یا شعبه پنجم دادسرای شهرری مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین