کد خبر: ۱۵۶۰۱۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
در راه انتقال به بیمارستان دردها بیشتر شد که نشان از زمان زایمان بود و خوشبختانه با انجام مشاوره های پزشکی لازم با مرکز ارتباطات اورژانس و مهیا نمودن شرایط لازم در داخل آمبولانس زایمان انجام شد.
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران بیان کرد: یک مادر دانمارکی که توسط اورژانس این استان در حال انتقال به بیمارستان بود پیش از رسیدن به مرکز زایمان وضع حمل کرد.

زکریا اشکپور، سخنگوی اورژانس مازندران اظهار کرد: صبح امروز (پنج‌شنبه) شروع دردهای زایمانی این مادر باردار به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد و بلافاصله تکنسین‌های پایگاه اورژانس نور جهت انجام ماموریت اعزام شدند.

وی افزود: تیم اورژانس پس از رسیدن به محل سکونت تماس گیرندگان واقع در منطقه سنگین ده چمستان پس از کنترل علائم حیاتی مادر، وی را به داخل آمبولانس منتقل کردند.

اشکپور گفت: در راه انتقال به بیمارستان دردها بیشتر شد که نشان از زمان زایمان بود و خوشبختانه با انجام مشاوره های پزشکی لازم با مرکز ارتباطات اورژانس و مهیا نمودن شرایط لازم در داخل آمبولانس زایمان انجام شد.

سخنگوی اورژانس مازنداران یادآور شد: اقدامات لازم در خصوص مراقبت از نوزاد از جمله ساکشن ترشحات دهان، اکسیژن تراپی و گرم کردن نوزاد در داخل آمبولانس انجام گرفت و خوشبختانه مادر و نوزاد هردو در شرایط مطلوب و با حال عمومی خوب به بیمارستان امام علی (ع) آمل منتقل شدند.
منبع: آنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین