|
|
امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴
کد خبر: ۳۵۸۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ فردی که با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری تحت پوشش مسافربر اقدام به توزیع مواد مخدر در شهر تهران کرده بود، دستگیر شد.


رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری راننده یک دستگاه خودروی سواری که تحت پوشش مسافربری اقدام به توزیع موادمخدر کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ فردی که با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری تحت پوشش مسافربر اقدام به توزیع مواد مخدر در شهر تهران کرده بود، دستگیر شد.

وی با اشاره به جزئیات رسیدگی به این پرونده گفت: تحقیقات تکمیلی ماموران در این پرونده حاکی از آن بود که راننده یک دستگاه خودرو سواری با مراجعه به استان‌های جنوبی کشور مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را  تهیه کرده و به در حال انتقال آن به شهر تهران است.

آذین با بیان اینکه در رصد های اطلاعاتی مشخص شد که متهم با تهیه موادمخدر در حال بازگشت به شهر تهران است، گفت:‌ ماموران پس از انجام  هماهنگی‌های قضائی خودروی این فرد را در بزرگراه قم - تهران شناسایی و متوقف کردند. در جریان این عملیات راننده دستگیر شد و خودروی وی نیز مورد بازرسی قرار گرفت که از داخل آن ۸۴ کیلوگرم حشیش که به طرزماهرانه‌ای در صندوق عقب خودرو  جاساز شده بود کشف و ضبط شد. این فرد در هنگام دستگیری خود را مسافربر اعلام کرد و قصد داشت تا از این طریق خود را بی‌گناه نشان دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد پس از انتقال به مقر انتظامی به جرم خود و فروش و توزیع موادمخدر مخدر در پوشش مسافربر اعتراف کرد. در ادامه نیز با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.  ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید