|
|
امروز: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
کد خبر: ۳۳۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵

سرمبی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آن‌قدر تعداد مصدومان تیم زیاد است که ذهنم یاری نمی‌کند اسم آن‌ها را بگویم.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میهمان ذوب‌آهن است. یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: جام حذفی باید در ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشد و حق اشتباه تاثیرگذار ندارد. ذوب‌اهن تیم خوب و جوانی است و تاکتیک خوبی در حمله دارد. نمی‌دانم شرایط زمین چطور است اما در تلویزیون دیدم شرایط خوبی ندارد. هدف ما صعود است و ذوب‌آهن با انگیزه برابر ما حاضر خواهد شد. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم.

او درباره این که آیا تیمش تمرین پنالتی داشته است یا خیر؟ گفت: قطعا در جام حذفی این اتفاقات وجود دارد و ممکن است بازی به تساوی کشیده شود و سعی کردیم تمرین پنالتی داشته باشیم. البته فشرگی بازی‌ها زیاد است و ممکن است از نظر جسمانی دو تیم شاید شرایط خوبی نداشته باشند. بازی فردا می‌تواند از نظر تاکتیکی و تعویض مهم باشد چون نفرات تعویضی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

گل‌محمدی درباره وضعیت مصدومان تیمش هم گفت: ما پنج شش مصدوم داریم و آن‌قدر تعدادشان زیاد است که ذهنم یاری نمی‌کند اسم آن‌ها را بیاورم. وضعیت تاجیکستانی‌ها مشخص نیست. امیدوارم فردا جوابی به ما بدهند که آیا از تاجیکستانی‌ها می‌توانیم استفاده کنیم یا خیر.

وی هم‌چنین درباره عملکرد مهدی تارتار در ذوب‌آهن هم گفت: مهدی تارتار مربی زحمت‌کشی دارد و هرجایی بوده تاثیرگذار بوده است. او  احتیاج به زمان دارد تا ایده‌های خود را پیاده کند. او افتخارات زیادی کسب کرده است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید