|
|
امروز: سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
کد خبر: ۳۳۶۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

سرمربی پرسپولیس می گوید بازی مقابل فجرسپاسی کاملا یک طرفه و به سود تیمش بود.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: هدفمان خلق موقعیت روی دروازه حریف و جلوگیری از موقعیت روی دروازه خودمان بود. امروز این کار را به درستی انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. در هر دو نیمه بازی یک‌طرفه بود و می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم. هم از کناره‌ها و هم از عمق دنبال موقعیت بودیم. برای این برد زحمت زیادی کشیدیم و هر بردی را که به دست می‌آوریم، به هوادارانمان تقدیم می‌کنیم.

وی با تشکر از بازیکنانش گفت: آن‌ها با تمام مشکلات خود تلاش می‌کنند و به غیرت و شرف آنها درود می‌فرستم. تمام تیم زحمت می‌کشند. بازیکنان و کادر فنی و تدارکات ما شایسته تقدیر هستند و زحمت زیادی می‌کشند. آنها مشکلات زیادی دارند و امیدوارم با تغییر و تحولات مدیریتی مشکلات آنها حل شود. این حجم از مشکلات و بی‌خیالی نسبت به آن، قابل تحمل نیست و امیدوارم با حل مشکلات، فصل را به خوبی تمام کنیم و بتوانیم در ادامه مسابقات، روند خوب‌مان را حفظ کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره استفاده نکردن از بازیکنان تاجیک و ترس از استفاده از آنها گفت: ما دو بازیکن خارجی گرفتیم که ماه‌هاست نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. سازمان لیگ کارت صادر کرده و از آن طرف از فیفا استعلام گرفته‌اند. اگر نگران بودند، چرا کارت صادر کردند و الان هفته‌هاست که استعلام گرفته‌اند و پاسخ آن نیامده است! دیشب این موضوع را به آقای درویش هم گفتم. ما اوایل فصل این بازیکنان را گرفتیم و الان در هفته پانزدهم هستیم و هنوز نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. این مشکل باید برای هفته آینده حل شود تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی ‌درباره مشکل تیمش مقابل تیم‌های نیمه پایین جدول اظهار کرد: قرار نیست همه تیم‌ها را ببریم. خیلی مهم است از رقیبان قدرتمندمان و از حریفان امتیاز بگیریم که ما این کار را کردیم. در بازی با هوادار که به آن اشاره می‌کنید، بازیکن آنها توپ را با دست زد و گل آنها هند بود. گل پدیده هم در شرایطی رقم خورد که خطایی صورت نگرفته بود. ما معتقدیم که اشتباه داوری پیش می‌آید اما نباید تعداد آنها بالا باشد. این مساله کمی ما را نگران کرده که پیش از بازی کامل درباره آن صحبت کردم و امیدوارم این نگرانی به زودی برطرف شود. همانطور که گفتم، قرار نیست در همه بازی‌ها پیروز باشیم و خیلی از تیم‌های بالای جدول مقابل تیم‌های پایین جدول امتیاز از دست دادند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان زیادی از جمع ما جدا شدند. تیم وقتی به مرحله‌ای می‌رسد که پشت سر هم قهرمان می‌شود، بازیکنان هماهنگی زیادی دارند و ناگهان در خطوط مختلف، بازیکنان جدا می‌شوند، جایگزین کردن آنها خیلی سخت است. آن هم بازیکنانی که در تیم ملی هستند. سه بازیکن ملی‌پوش ما این فصل جدا شدند. به ترکیب تیم ملی که نگاه کنید، نیمی از آنها بازیکنانی هستند که در همین یکی، دو سال اخیر از جمع ما جدا شده‌اند.

گل محمدی با اشاره امتیازات تیمش در نیم فصل اول گفت: ما ۳۲ امتیاز گرفتیم که میانگین هر بازی بیش از ۲ امتیاز بوده و همین روند می‌تواند باعث قهرمانی یک تیم شود. جمع کردن این میزان امتیاز در ۱۵ بازی خوب است و با تقویت تیم در نیم فصل دوم، باید این روند را بهتر کنیم. همچنین امیدوارم امکانات از جمله زمین تمرین بهتر شود. ما مدت‌هاست که مشکل زمین تمرین داریم. فصل گذشته سه زمین تمرین خوب داشتیم که امسال این شرایط را نداریم. هر تیمی باید تمرین با کیفیتی داشته باشد که خوب بازی کند و امیدوارم این مشکل که از آن رنج می‌بریم، حل شود.

سرمربی پرسپولیس درباره جلسه شب گذشته با رضا درویش، مدیرعامل و غلامعلی محمدعلیپور، عضو هیات مدیره باشگاه خاطرنشان کرد: مشکلات را در مدت کوتاهی که داشتیم، بیان کردیم. بعد از جلسه، آقای درویش با تعجب نگاه می‌کرد و تصور نداشت این همه مشکل در تیم باشد و حتی تعجب کرد چرا این مشکلات رسانه‌ای و حل نشده است. کار کردن با این مشکلات برای هر کسی سخت است و هیات مدیره باید شبانه‌روزی کار کند. آنها باید همت عالی داشته باشد که از این مشکلات عبور کنیم. کار سخت است و نیاز به حمایت است تا از این مشکلات عبور کنیم، به خصوص حمایت هواداران که در تمام این سال‌ها حمایت کردند. کار هیات مدیره سخت است و امیدوارم بتوانند مشکلات را حل کنند تا با فراغ بال تمرین و بازی کنیم. بازیکنان وضعیت سختی دارند و برخی از آنها حتی زندگی شخصی‌شان به هم ریخته و امیدوارم هر چه زودتر مشکل آنها حل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین