|
|
امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۳:۵۲
کد خبر: ۳۸۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷
ما شاهد این هستیم که قطع درختان در یکی از پروژه‌ها صورت می‌گیرد و پای درختان سیمان می‌ریزند. مردم به ما گزارش دادند و بنده از محل بازدید کردم. درختانی در منطقه یک خارج از پروژه قطع شدند. شهرداری تهران باید اهتمام بیشتری در نگهداری درختان داشته باشد. بنده فیلم را منتشر می‌کنم تا فردا کسی به دروغ نگوید که درختان آفت زده بودند و یا خشک شده بودند.


مهدی اقراریان در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری گفت: بعضاً شاهد اضافه دریافت از شهروندان هستیم. بازدیدی از محله شوش و مظاهری داشتم که انبوهی از معتادان متجاهر در این محله حضور دارند و متأسفانه با وجود مباحث مطرح شده شاهد تجمع آن‌ها هستیم.

 وی افزود: ما شاهد این هستیم که قطع درختان در یکی از پروژه‌ها صورت می‌گیرد و پای درختان سیمان می‌ریزند. مردم به ما گزارش دادند و بنده از محل بازدید کردم. درختانی در منطقه یک خارج از پروژه قطع شدند. شهرداری تهران باید اهتمام بیشتری در نگهداری درختان داشته باشد. بنده فیلم را منتشر می‌کنم تا فردا کسی به دروغ نگوید که درختان آفت زده بودند و یا خشک شده بودند.

اقراریان با بیان اینکه این درختان در محله ازگل قطع شده است، تأکید کرد: مردم تصاویری را از درختان موجود در یک پروژه ارسال کردند و بنده نیز بازدید به عمل آوردم. کاملاً مشخص است که درختان از چه بخشی قطع شده‌اند و قرار است در این محله ساختمان ۱۱ طبقه ساخته شود. شهرداری به هر نحوی به دنبال کسب درآمد نباشد. امیدواریم فعالان محیط زیست موضوع را دنبال کنند و شهرداری نیز در مورد قطع درختان داخل و خارج از پروژه پاسخگو باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید