|
|
امروز: دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۳
کد خبر: ۳۶۵۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰

پرویز پرستویی، بازیگر سینما در نوشت ای خطاب به پیمان جبلی رئیس صداوسیما  نوشت: اگر هنرمندان ارتباطشان را با صدا و سیما قطع کرده اند نمی خواهند قیافه شما و امثال شما  را ببینند... یعنی، برای مردم احترام قائلند... و اتفاقا  علت عدم حضورشان در صدا و سیما شما هستید. مردم شما را نمی خواهند ببینند...

پرویز پرستویی در یادداشتی در اینستاگرام خود نوشت:

و اما اندر حکایت
آقا مصطفی میرسلیم
و
آقا پیمان جبلی

این روزها این دو چهره سرشناس و معروف در دنیای مجازی، که پست های مهمی را هم اشغال کرده اند، هر روز بدتر از دیروز موجب خنده و تاسف، مردم و اهالی فرهنگ  و صنعت خودرو سازان می‌شوند.  و علت معروف شدنشان هم وجه اشتراک‌شان است.

یک نفر هم نیست یواشکی در گوش این دونفر بگوید: آقایان آبرومندانه این پست هایی که اشغال کردید و رها کنید و به استراحت بپردازید و اینقدر آبرو ریزی نکنید مردم ایران ،مردم بزرگ و فهیمی هستند.

مثلا در مورد میرسلیم، که در این ۹ ماه گذشته حتما یادتون میاد که فرمودند چرا وقت اعدام ها اینقدر طولانیه...((پسر خودش شریک منافقین آزاد می‌چرخد و به ساخت و ساز مشغول‌ است)) یا مثلا فرمودند:۲۰۶ با لندکروز فرقی نمی‌کند!

یا رئیس صداوسیما در پاسخ به پرسش دانشجویان درباره فعالیت‌های صدا و سیما پس از قطع همکاری برخی چهره‌ها توضیح داد:  ما در درجه اول باید رابطه‌مان را با چهره‌ها و افرادی که رابطه خودشان را با فرهنگ خودشان، تاریخ و مردم کشورشان قطع کرده‌اند، قطع کنیم. تعارف هم نداریم. نمی‌خواهند دیگر باشند خب نخواهند. اصلاً یک بخش عظیمی از مردم هم بدشان می‌آید اتفاقا قیافه آنها را ببینند، این طور نیست که فقط آنها بدشان بیاید، مردم هم بدشان می‌آید که قیافه این آدم‌ها را ببینند.

خب آقا پیمان جبلی کاملا در اشتباهید

هنرمند جماعت یا به قول شما چهره ها هرچه دارند از مردم دارند

هنرمند بدون مردم هنرمند نیست

اگر هنرمندان ارتباطشان را با صدا و سیما قطع کرده اند نمی خواهند قیافه شما و امثال شما  را ببینند...

یعنی، برای مردم احترام قائلند...

و اتفاقا  علت عدم حضورشان در صدا و سیما شما هستید

مردم شما را نمی خواهند ببینند...

شما یادتون رفته برادرتان در مورد شما چه ها نگفت ؟

ضمنا صدا و سیما ملک شخصی شما نیست

شان هنرمند در صدا و سیمایی که شما مثلا رئیس اش هستید ،نیست.

صدا و سیما متعلق به مردم و هنرمندان و فرهیختگان است

فعلا شما ها حالشو ببرید...
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید