|
|
امروز: پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۸
کد خبر: ۳۶۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
لازمه سرمایه‌گذاری در استان احساس امنیت است به همین دلیل تلاش دشمن،ایحاد ناامنی در استان برای عدم توسعه می باشد و مشکلات اقتصادی استان نباید دست‌ مایه ایجاد احساس ناامنی توسط بدخواهان شود.


فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رسالت پاسداری ما حکم می‌کند در کنار تأمین امنیت و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی منطقه را پیگیری کنیم، گفت: اگر کسی بخواهد امنیت را از مردم بگیرد با او به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، سردار محمد پاکپور در همایش سران طوایف، علما و منتقدین استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: همیشه بین توسعه و امنیت رابطه معناداری وجود دارد و اگر ناامنی یا حتی احساس ناامنی باشد توسعه رقم نخواهد خورد.

وی افزود: لازمه سرمایه‌گذاری در استان احساس امنیت است به همین دلیل تلاش دشمن،ایحاد ناامنی در استان برای عدم توسعه می باشد و مشکلات اقتصادی استان نباید دست‌ مایه ایجاد احساس ناامنی توسط بدخواهان شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توسعه امنیت در تمام موضوعات به دنبال رونق اقتصادی در منطقه هستیم.

وی با بیان اینکه آستانه تحمل یا همان خط قرمز ما امنیت مردم است، ادامه داد: اگر کسی بخواهد این امنیت را از مردم بگیرد با او به شدت برخورد خواهد شد.

پاکپور گفت: در ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر برخی دچار توهم و خطای محاسباتی شدند.

وی اذعان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی از جنگ مذهبی بین مسلمانان بسیار خرسندند، چراکه منافعشان از این طریق تأمین می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه هدف از راه‌اندازی جنگ‌های مذهبی را منحرف کردن فلش مبارزه با رژیم صهیونیستی عنوان کرد.

وی گفت: رسالت پاسداری ما حکم می‌کند در کنار تأمین امنیت و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی منطقه را پیگیری کنیم.

پاکپور خاطرنشان کرد: امروز شما سران طوایف، ریش‌سفیدان و معتمدین مسئولین اصلی تأمین امنیت منطقه هستید و باید با همه ظرفیت در جهت پایداری امنیت و کمک به توسعه منطقه تلاش کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید