|
|
امروز: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
کد خبر: ۳۶۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۴
علی باقری در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت:«مدیران سیاسی سه کشور اروپایی در اسلو نشستی داشتم. طیفی از موضوعات مورد علاقه و نگرانی متقابل را مورد بحث قرار دادیم. هیچ فرصتی را برای روشن کردن دیدگاه‌های‌مان و هشدار نسبت به برخی سوءمحاسبه‌ها از دست نمی‌دهیم. در پیشبرد منافع ملی خود، از جمله از طریق دیپلماسی، مصمم هستیم.»

معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران  گفت : در نشست با مدیران سیاسی سه کشور اروپایی در نروژ طیفی از موضوعات مورد علاقه و نگرانی متقابل را مورد بحث قرار دادیم.

به گزارش ایسنا، علی باقری در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت:«مدیران سیاسی سه کشور اروپایی در اسلو نشستی داشتم. طیفی از موضوعات مورد علاقه و نگرانی متقابل را مورد بحث قرار دادیم. هیچ فرصتی را برای روشن کردن دیدگاه‌های‌مان و هشدار نسبت به برخی سوءمحاسبه‌ها از دست نمی‌دهیم. در پیشبرد منافع ملی خود، از جمله از طریق دیپلماسی، مصمم هستیم.»

به گزارش ایسنا، در روز چهارشنبه دوم فروردین ۱۴۰۲  برخی از رسانه‌های خبری ،اعلام کردند که به تازگی علی باقری، مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای ایران در نروژ با مدیران سیاسی وزارت خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان در ارتباط با موضوع مذاکرات برجام  و احیای این توافق‌نامه رایزنی و گفت‌وگو داشته است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید