|
|
امروز: جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۹
کد خبر: ۳۵۵۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
شخصیت تیم آرژانتین باعث شد از گل دردناک مقابل هلند در ثانیه پایانی جان سالم به در ببریم. آرژانتین تیمی است که با فوتبال نفس می‌کشد. بازیکنانی مثل انسو فرناندس و خولین آلوارس باعث شدند که کیفیت تیم خیلی بالا برود و شرایط تیم را بهتر کردند.

خورخه والدانو مسی را جوهره فوتبال دانست و از این بازیکن پیش از دیدار با کرواسی تمجید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اوله، خورخه والدانو بازیکن سابق فوتبال رئال مادرید و آرژانتین با تمجید از لیونل مسی گفت: مسی جوهره فوتبال را نشان می دهد. او مارادونای جام جهانی است. من از روز اولی که او را دیدم عاشق مسی هستم. مسی ۲۰ سال است که نابغه است و به همین خاطر هر کسی که مسی را دوست ندارد، عاشق فوتبال نیست.

او درباره تیم ملی فوتبال آرژانتین نیز گفت: شخصیت تیم آرژانتین باعث شد از گل دردناک مقابل هلند در ثانیه پایانی جان سالم به در ببریم. آرژانتین تیمی است که با فوتبال نفس می‌کشد. بازیکنانی مثل انسو فرناندس و خولین آلوارس باعث شدند که کیفیت تیم خیلی بالا برود و شرایط تیم را بهتر کردند.

خورخه والدانو از کرواسی، رقیب بعدی آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ تمجید کرد و گفت: کرواسی تیمی  است که بازیکنان آن تجربه زیادی دارند و بسیار باتجربه هستند. تماشای بازی مودریچ در تیم ملی کرواسی واقعا لذت بخش است.

خورخه والدانو از دیگو آرماندو مارادونا، نیز یاد کرد و گفت: غیبت دیگو احساس می‌شود. من معتقدم که روح مارادونا در کنار تیم است.

تیم ملی فوتبال آرژانتین آخرین بار در سال ۱۹۸۶ قهرمان جام جهانی شد و حالا بعد از سال‌ها باید دید این تیم می‌تواند رویای مردم خود را محقق کند یا خیر؟ کرواسی رقیب تیم ملی آرژانتین توانست در مرحله قبل برزیل قدرتمند را حذف کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید