|
|
امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵
کد خبر: ۳۵۱۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸

ایرنا: فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: امنیت در سیستان و بلوچستان با هوشیاری مردم و با تلاش نیروهای نظامی و امنیتی برقرار است و گروهک‌های ضد انقلاب جواب سختی خواهند گرفت.

سردار محمد کرمی روز یکشنبه در حاشیه مراسم تشییع چهار شهید امنیت زاهدان  اظهارداشت: تقدیر و تشکر می‌کنم از مردم فهیم، متدین و بصیر سیستان و بلوچستان که مردم هم آگاه و هم بصیر هستند.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش می‌کنند از راه‌های مختلف مردم کشور و بویژه مردم سیستان و بلوچستان را تحت تاثیر قرار دهند که باید هوشیاری خودمان را حفظ کنیم.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: مردم ما همان گونه که تا کنون در صحنه‌های مختلف انقلاب در میدان بودند الان هم حضور میدانی مردم الحمدالله باعث امنیت و آرامش است.

وی تصریح کرد: نیروهای نظامی و انتظامی با قدرت و توانمندی خوبی که دارند با اتکای به خدای متعال امنیت کامل را در سیستان و بلوچستان برقرار کردیم.

سردار کرمی تاکید کرد: به هیچ ضد انقلابی که در واقع تفاله‌های استکبار هستند؛ البته خود استکبار عددی نیست که اینها عددی باشند اجازه نمی دهیم که امنیت مردم را خدشه دار کنند.

وی بیان کرد: ما به فضل الهی و با توکل به خدا و با همت مردم سیستان و بلوچستان؛ امنیت کاملا در استان برقرار است و به هیچ کسی اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور و امنیت مردم عزیر و بزرگوار ما را مورد خدشه قرار دهد.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: به فضل الهی همه نیرهای مسلح پای کار، با انگیزه هستند و با اقتدار و توکل به خدا امنیت برقرار است و ما داریم رصد می‌کنیم.

وی تاکید کرد: از گروهک های تروریستی انتقام سختی خواهیم گرفت و تعدادی از اینها دستگیر شدند و بزودی تعداد افراد و سلاح‌هایی که بکار می‌بردند را خواهیم دید.

سردار کرمی اظهارداشت: این نقشه استکبار است و الحمد الله با هوشیاری مردم و با حضور به موقع و مقتدر نیروهای امنیتی این توطئه نقش بر آب شد.

پیکر مطهر چهار شهید امنیت با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق و مسوولان این استان امروز (دهم مهرماه) در زاهدان تشییع شد.

سرهنگ پاسدار سیدحمیدرضا هاشمی (سید علی موسوی)، محمد امین آذر شکر (نیروی خرید خدمت)، محمد امین عارفی و علی بیک از شهدای حادثه ترور روز جمعه در زاهدان و اغتشاشات پس از آن  هستند که پس از تشییع در شهرستان های خود در زاهدان، زابل و کرمان به خاک سپرده می شوند.

روز گذشته نیز پیکر مطهر سعید برهان زهی ریگی از بسیجیان طرح امنیت اهل سنت که در پی جراحات وارده به شهادت رسیده بود، به خاک سپرده شد.

در پایان این مراسم پیام سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه قرائت شد.

تعدادی از تروریست ها روز جمعه در حمله ای تروریستی  به سمت یک کلانتری در زاهدان حمله کردند و آن را به رگبار بستند و تعدادی کوکتل مولوتف نیز به سمت کلانتری پرتاب کردند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید