|
|
امروز: سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
کد خبر: ۳۵۱۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲

برنا: رضازاده با اشاره به ویدیوی منتشر شده از اشنویه اظهار کرد: چنین اخباری در اشنویه صحت نداردواین اخباری که پخش می شود کذب است و مورد تایید نیست. نیروهای امنیتی در اشنویه مستقر هستند.
 
«یعقوب رضازاده» دبیر دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  در رابطه با وضعیت امنیتی اشنویه گفت: استان آذربایجان غربی حدود هزار و 200 کیلومتر با کشور های همسایه مرز مشترک دارد اما به لطف الهی تمامی مرزها  چه مرز با عراق، چه مرز با ترکیه و آذربایجان و ارمنستان کاملا در دست نیروهای امنیت ایران قرار دارد و مورد خاصی وجود ندارد و جای نگرانی نیست.
 
وی در ادامه بیان کرد: اغتشاشگران در اکثر نقاط کشور با تهدید و ارعاب و تحریک بیگانگان مخصوصا ضد انقلاب ها و منافقین و عوامل اسرائیل و آمریکا دست به تحرکاتی زده اند اما تیم های تروریستی در کردستان و در استان آذربایجان شرقی و در سایر نقاط کشور دستگیر شدند و سلاح های زیادی هم کشف شده است.
 
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم گفت: در تماسی که دقایقی قبل با مسئولان امنیتی و اطلاعاتی استان داشتم بحمدلله کوچکترین مورد خاصی در شهر ها وجود ندارد و شرایط خوب است. رضازاده با اشاره به ویدیوی منتشر شده از اشنویه و برخی اخبار مبنی بر وضغ بغرنج امنیتی در این شهر اظهار کرد: چنین اخباری در اشنویه صحت ندارد و این اخباری که پخش می شود کذب است و مورد تایید نیست. نیروهای امنیتی در اشنویه مستقر هستند.
 
وی در خصوص تعداد بازداشتی های استان آذربایجان غربی گفت: بیشتر جنبه احضار و تذکر و اخذ تعهد بوده است و چند موردی هم به علت تخریب اموال عمومی بازداشت شده است ولی بالای نود درصد در حد تذکر و اخذ تعهد بوده است .
 
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم تاکید کرد: کمیسیون امنیت در چهارشنبه گذشته جلسه ای را با حضور مسئولان امنیتی انتظامی و اطلاعاتی برگزار کرد و شرایط را رصد کردیم. تسلط امنیت و انتظامی در سراسرکشور ویژه تهران حاکم است و هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد.
 
خبرگزاری دولتی برنا نوشته است «برخی رسانه های ضد انقلاب و حامیان در داخل کشور مدعی هستند که  شهرستان اشنویه دروضعیت امنیتی بغرنجی به سر میبرد و بخش بزرگی از شهر در دست آشوبگران قرار گرفته است. »
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین