|
|
امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
کد خبر: ۳۴۸۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۴

پایگاه اطلاع‌رسانی سیما : در حکمی سلیم غفوری به سمت قائم‌مقام معاون سیما و رئیس کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما، صادق یزدانی به عنوان مدیر شبکه افق و حسین کرمی به عنوان مشاور خود منصوب شدند.

 در حکم محسن برمهانی خطاب به سلیم غفوری آمده است: یکپارچگی و هم‌افزایی راهبردی، با وجود تکثر شبکه‌ها، ستاد و بخش‌های تولیدی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و تحقق این مهم همواره یکی از وظایف اصلی قائم‌مقام است.

 راه‌اندازی و مدیریت کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما، هماهنگی بین مدیران شبکه‌ها و نظارت بر حسن اجرای مأموریت‌ها و وظایف آن‌ها، بخش‌های تولیدی و مراکز ستادی معاونت، راهبری پروژه‌های ویژه معاونت، ایجاد، مدیریت و راهبری ستادها، شوراها و کمیته‌های مناسبتی و دوره‌ای در راستای تحقق سند تحول سازمان، اداره کمیته انتصابات مدیران و نظارت بر انتصاب در حوزه مدیران ارشد و میانی از جمله انتظارات معاون سیما از سلیم غفوری در این حکم ذکر شده است.

برمهانی همچنین از زحمات و خدمات شایسته دکتر حسین کرمی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

سلیم غفوری سابقه مدیریت شبکه های افق و مستند را در کارنامه کاری خود دارد.
صادق یزدانی مدیر شبکه افق شد

همچنین طی حکم دیگری از سوی برمهانی، صادق یزدانی به عنوان مدیر شبکه افق سیما منصوب شد.

در حکم معاون سیما خطاب به یزدانی آمده است؛ شبکه افق وظیفه دارد ضمن تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، نسبت به افزایش بصیرت انقلابی و بیان سبک زندگی ایرانی اسلامی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، اقدامات مؤثری را برنامه ریزی و به نحو شایسته ای اجرا کند. این وظیفه خطیر باید هوشمندانه، حرفه ای و با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان همراه باشد.

در این حکم بر معرفی جامع دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی و پوشش رسانه ای به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی نخبگان و اندیشه‌ورزان با توجه ویژه به تاریخ انقلاب، دفاع مقدس، جبهه مقاومت و سبک زندگی انقلابی و پرداخت ویژه به آینده پرامید انقلاب اسلامی بر اساس رهنمودهای امامین انقلاب به عنوان اولویت تاکید شده است.

کادرسازی برای فضای حرفه‌ای مورد نیاز در سپهر رسانه‌ای انقلاب اسلامی و کمک به رشد و جریان‌های انقلاب در عرصه رسانه و تولید مشترک، علی‌الخصوص در جبهه جهانی مقاومت و بهره‌گیری بیشتر از تولیدات مردمی و مجموعه‌های انقلابی از دیگر تاکیدات معاون سیما در این حکم است.

برمهانی همچنین از زحمات مؤثر و خدمات مخلصانه سلیم غفوری، در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرده است.

یزدانی فارغ‌التحصیل رشته ارتباطات دانشگاه صداوسیما است و سابقه گویندگی، تهیه‌کنندگی، مستندسازی و کارگردانی در شبکه‌های سیما و صدا را دارد.
حسین کرمی مشاور معاون سیما شد

معاون سیما در حکمی، دکتر حسین کرمی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

در حکم برمهانی خطاب به کرمی آمده است: نظر به تجربه گرانسنگ و سوابق ارزشمند جنابعالی به سمت مشاور معاون سیما منصوب می‌شوید. ان‌شاالله مجموعه سیما از تجارب و دانش رسانه ای گرانقدر شما در جهت تحقق اهداف رسانه ملی بهره مند گردد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید