|
|
امروز: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
کد خبر: ۳۴۴۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۹


تسنیم: فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه امدادرسانی و آوار برداری از ساختمان متروپل بدون وقفه در حال انجام است، گفت: عملیات آواربرداری به مراحل حساس و خطرناک رسید.

 احسان عباسپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌حادثه متروپل با هیچ حادثه‌ای از جمله پلاسکو تهران قابل قیاس نیست و مراحل آواربرداری با دشواری انجام می‌شود، اظهار داشت:‌ ساختمان پلاسکو ریزش کلی داشت ولی در ساختمان متروپل بخش زیادی از آن باقی مانده که هر لحظه امکان ریزش آن وجود دارد.

فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه با ورود جرثقیل‌های 180 و 200 تنی سعی در شتاب‌دهی عملیات آوار‌برداری داریم ولی این عملیات با توجه به وجود سازه‌های ناپایدار، با حساسیت انجام می‌شود، افزود: ‌برای پیدا کردن پیکر افراد باقی مانده زیر آوار، گروه‌های امدادرسان با نوبت‌بندی انجام شده، شبانه روز و بدون لحظه‌ای توقف در حال جستجو هستند.

وی با بیان اینکه هشت گروه تخصصی در خصوص سازه، نظارت کاملی بر عملیات آواربرداری دارند که این امر سرعت عملیات را نسبت به 2 روز قبل افزایش داده است، تصریح کرد: عملیات آواربرداری به مراحل حساس و خطرناک رسیده و انتظار داریم مردم به این منطقه مراجعه نکنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید