|
|
امروز: چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳
کد خبر: ۳۳۳۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳

دکتر غلامرضا نوروزی گفت: هنوز هیچ مجوزی برای حضور تماشاگران در استادیوم های ورزشی داده نشده و این مساله بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر غلامرضا نوروزی در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان، اظهار کرد: برای حضور تماشاگران در داخل استادیوم های ورزشی هنوز هیچ مجوزی داده نشده و این حضور بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد. البته اگر مجوزی هم صادر شود، تماشاگران باید با ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی در استادیوم های ورزشی حضور پیدا کنند و همچنین باید تست PCR نیز داده باشند.

وی همچنین درباره حضور تماشاگران حاضر در قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان گفت: مشکلی برای حضور تماشاگران در مسابقات وجود نداشت و تماشاگران حاضر با رعایت پروتکل های بهداشتی و با دادن تست PCR برای تماشای مسابقات در سالن ها حضور داشتند.

نوروزی همچنین از مثبت شدن تست کرونا یکی از ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان خبر داد و افزود: این ورزشکار برای قرنطینه به سفارت کشور خود منتقل شد.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا از مدال آوران مسابقات جهانی تست دوپینگ به عمل آمده است یا خیر؟ افزود: به صورت رندومی از ۱۰ ورزشکار مدال آور در رشته های تکواندو و کاراته تست دوپینگ گرفته شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین