|
|
امروز: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
کد خبر: ۳۳۱۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰

وزیر ورزش و جوانان با تاکید براینکه وظیفه همه مسئولان این است که در خدمت آحاد جامعه باشند، گفت: اهتمام جدی برای افتتاح ۱۸۳ پروژه ورزشی در سراسر کشور صورت گرفته است، امیدواریم تا دهه فجر شاهد افتتاح پروژه های دیگر در سراسر کشور باشیم.

به گزارش وزارت ورزش و جوانان، حمید سجادی در جلسه شورای معاونان وزارتخانه و همزمان با افتتاح ۱۸۳ پروژه عمرانی ورزشی در سراسر کشور که به صورت وبیناری با حضور مدیران کل و معاونین استانداری استان‌ها ضمن قدردانی از زحمات همه ادارات کل اظهار داشت: گزارش‌های خوبی از استان‌ها دریافت کردیم بسیار ارزشمند است.

وی افزود: اهتمام جدی برای افتتاح این ۱۸۳ پروژه صورت گرفته و امیدواریم که تا دهه فجر شاهد افتتاح پروژه های دیگر در سراسر کشور باشیم.

سجادی خاطرنشان کرد: در سفرهای استانی هموطنانمان خواستار تکمیل پروژه ها و افتتاح آنها هستند و انتظار دارند از مربیان و امکانات خوب دراین ورزشگاه ها استفاده شود که فرزندان آنها بتوانند در رشته های مختلف آموزش ببینید و برای کشور افتخارآفرینی کنند. وظیفه همه مسئولان این است که در خدمت آحاد جامعه باشند.

وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش های کادرپزشکی بیان کرد: خداراشکر که زحمات این عزیزان به ثمر نشسته و شاهد هستیم و شرایط کرونایی در کشور فروکش کرده است. ماه ربیع می‌تواند نقطه عطفی برای ورزش کشور باشد و با افتتاح ۱۸۳ پروژه ورزشی شاهد رشد و توسعه ورزش در سراشر کشور باشیم.

حمید سجادی با اشاره به مراسم تجلیل از قهرمانان که فردا (یکشنبه) با حضور رییس‌جمهور برگزار می‌شود گفت: از همه مدیران کل استان‌ها می‌خواهم در این مراسم باشکوه حضور داشته باشند. در این مراسم قرار است بازوبند پهلوانی به رییسی اهدا شود و از مدال‌آوران و قهرمانان تجلیل به عمل آید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ببینید و بشنوید
آخرین عناوین